Raluca Georgiana Serban Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:52 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
365 637 |
O20.5 |
7.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
O20.5 |
6.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.3/10 | |
02:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
636 167 |
O20.5 |
6.4/10 | |
02:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U21.5 |
1.7/10 | |
02:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 643 |
O19.5 |
7.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
O19.5 |
6.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U20.5 |
2.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
3.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
462 626 |
O8.5 |
9.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8.1/10 | |
11:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
744 666 |
O20.5 |
9.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:20 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
8/10 | |
12:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
5.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 067 |
O20.5 |
5/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
O20.5 |
6/10 |
O hráči Raluca Georgiana Serban – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Raluca Georgiana Serban je 28letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 283. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 20 zápasů hráče Raluca Georgiana Serban a dosáhl přesnosti předpovědí přes 50%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (43) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 70.4% | 69.9% | 66.9% |
| Výhra 1. Podání | 65.4% | 60.5% | 58.1% |
| Výhra 2. Podání | 29.4% | 40.7% | 42.2% |
| Esa / Zápas | 1.3 | 1.4 | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 7.3 | 6.3 | 6.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.3% | 60% | 57.5% |
| Využité Brejkboly | 33.3% | 30.8% | 31.6% |
| Body z Returnu | 43.8% | 43.6% | 43.4% |
| Udržení Podání % | 362.6% | 181.5% | 101.4% |
| Celkem Bodů | 83.2% | 73.5% | 60.1% |
| Stat. | Tvrdý (20) | Antuka (15) | Tráva (3) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 69.6% | 65.4% | 68.3% |
| Výhra 1. Podání | 57.1% | 57.6% | 59.8% |
| Výhra 2. Podání | 48.1% | 34.9% | 54.4% |
| Esa / Zápas | 1.4 | 0.9 | 2.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 6 | 7.3 | 5 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.9% | 50.6% | 71.9% |
| Využité Brejkboly | 29.2% | 31.1% | 34.2% |
| Body z Returnu | 44.5% | 42.5% | 43% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.9% |
| Výhra 1. Podání | 58.1% |
| Výhra 2. Podání | 42.2% |
| Esa / Zápas | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.5% |
| Využité Brejkboly | 31.6% |
| Body z Returnu | 43.4% |
| Udržení Podání % | 101.4% |
| Celkem Bodů | 60.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 69.9% |
| Výhra 1. Podání | 60.5% |
| Výhra 2. Podání | 40.7% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 60% |
| Využité Brejkboly | 30.8% |
| Body z Returnu | 43.6% |
| Udržení Podání % | 181.5% |
| Celkem Bodů | 73.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.4% |
| Výhra 1. Podání | 65.4% |
| Výhra 2. Podání | 29.4% |
| Esa / Zápas | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 7.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.3% |
| Využité Brejkboly | 33.3% |
| Body z Returnu | 43.8% |
| Udržení Podání % | 362.6% |
| Celkem Bodů | 83.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 69.6% |
| Výhra 1. Podání | 57.1% |
| Výhra 2. Podání | 48.1% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 6 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.9% |
| Využité Brejkboly | 29.2% |
| Body z Returnu | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.4% |
| Výhra 1. Podání | 57.6% |
| Výhra 2. Podání | 34.9% |
| Esa / Zápas | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 7.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 50.6% |
| Využité Brejkboly | 31.1% |
| Body z Returnu | 42.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 68.3% |
| Výhra 1. Podání | 59.8% |
| Výhra 2. Podání | 54.4% |
| Esa / Zápas | 2.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 5 |
| Odvrácené Brejkboly | 71.9% |
| Využité Brejkboly | 34.2% |
| Body z Returnu | 43% |