Ruien Zhang Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#678
Věk17
Aktuální Forma
L
L
L
L
L
6
Analyzované Zápasy
83.3%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
4.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:11 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.7/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:10 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.7/10 | |
16:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Ruien Zhang – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Ruien Zhang je 17letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 6 zápasů hráče Ruien Zhang a dosáhl přesnosti předpovědí přes 83.3%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (16) | Posledních 52 Týdnů (16) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 70.6% | 70.6% | 70.6% |
| Výhra 1. Podání | 58.3% | 58.3% | 58.3% |
| Výhra 2. Podání | 52% | 52% | 52% |
| Esa / Zápas | 2 | 2.1 | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 | 3.4 | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 44.4% | 44.4% | 44.4% |
| Využité Brejkboly | 15.4% | 15.4% | 15.4% |
| Body z Returnu | 37.1% | 37.1% | 37.1% |
| Udržení Podání % | 130% | 130% | 130% |
| Celkem Bodů | 64.9% | 64.9% | 64.9% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (13) | Antuka (3) |
|---|---|---|
| První Podání % | 70.6% | - |
| Výhra 1. Podání | 58.3% | - |
| Výhra 2. Podání | 52% | - |
| Esa / Zápas | 2.3 | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 | 6 |
| Odvrácené Brejkboly | 44.4% | - |
| Využité Brejkboly | 15.4% | - |
| Body z Returnu | 36.5% | 41.2% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (16)
Posledních 20 (16)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.6% |
| Výhra 1. Podání | 58.3% |
| Výhra 2. Podání | 52% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 44.4% |
| Využité Brejkboly | 15.4% |
| Body z Returnu | 37.1% |
| Udržení Podání % | 130% |
| Celkem Bodů | 64.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.6% |
| Výhra 1. Podání | 58.3% |
| Výhra 2. Podání | 52% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 44.4% |
| Využité Brejkboly | 15.4% |
| Body z Returnu | 37.1% |
| Udržení Podání % | 130% |
| Celkem Bodů | 64.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.6% |
| Výhra 1. Podání | 58.3% |
| Výhra 2. Podání | 52% |
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 44.4% |
| Využité Brejkboly | 15.4% |
| Body z Returnu | 37.1% |
| Udržení Podání % | 130% |
| Celkem Bodů | 64.9% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (13)
Antuka (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.6% |
| Výhra 1. Podání | 58.3% |
| Výhra 2. Podání | 52% |
| Esa / Zápas | 2.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 44.4% |
| Využité Brejkboly | 15.4% |
| Body z Returnu | 36.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 6 |
| Body z Returnu | 41.2% |