Segundo Goity Zapico Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1320
Aktuální Forma
L
L
L
W
L
5
Analyzované Zápasy
40%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:25 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3/10 | |
14:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
363 636 |
2 |
3.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 462 |
|
||
16:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
|
||
16:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Segundo Goity Zapico – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Segundo Goity Zapico Náš AI algoritmus analyzoval 5 zápasů hráče Segundo Goity Zapico a dosáhl přesnosti předpovědí přes 40%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (14) | Posledních 52 Týdnů (14) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 68.2% | 64.5% | 64.5% |
| Výhra 1. Podání | 58.3% | 59.6% | 59.6% |
| Výhra 2. Podání | 41.1% | 42.7% | 42.7% |
| Esa / Zápas | 0.9 | 0.9 | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 5 | 4.6 | 4.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 41.9% | 47.4% | 47.4% |
| Využité Brejkboly | 34.8% | 31.8% | 31.8% |
| Body z Returnu | 45.2% | 42.1% | 42.1% |
| Udržení Podání % | 109.4% | 84.8% | 84.8% |
| Celkem Bodů | 66.5% | 58.4% | 58.4% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (7) | Antuka (7) |
|---|---|---|
| První Podání % | 62.3% | 67.9% |
| Výhra 1. Podání | 62.1% | 56.2% |
| Výhra 2. Podání | 44.7% | 39.1% |
| Esa / Zápas | 1.1 | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.9 | 4.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 51.2% | 37.5% |
| Využité Brejkboly | 32.7% | 30.3% |
| Body z Returnu | 40.9% | 43.4% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (14)
Posledních 20 (14)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.5% |
| Výhra 1. Podání | 59.6% |
| Výhra 2. Podání | 42.7% |
| Esa / Zápas | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 47.4% |
| Využité Brejkboly | 31.8% |
| Body z Returnu | 42.1% |
| Udržení Podání % | 84.8% |
| Celkem Bodů | 58.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.5% |
| Výhra 1. Podání | 59.6% |
| Výhra 2. Podání | 42.7% |
| Esa / Zápas | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 47.4% |
| Využité Brejkboly | 31.8% |
| Body z Returnu | 42.1% |
| Udržení Podání % | 84.8% |
| Celkem Bodů | 58.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 68.2% |
| Výhra 1. Podání | 58.3% |
| Výhra 2. Podání | 41.1% |
| Esa / Zápas | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 5 |
| Odvrácené Brejkboly | 41.9% |
| Využité Brejkboly | 34.8% |
| Body z Returnu | 45.2% |
| Udržení Podání % | 109.4% |
| Celkem Bodů | 66.5% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (7)
Antuka (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.3% |
| Výhra 1. Podání | 62.1% |
| Výhra 2. Podání | 44.7% |
| Esa / Zápas | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 51.2% |
| Využité Brejkboly | 32.7% |
| Body z Returnu | 40.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.9% |
| Výhra 1. Podání | 56.2% |
| Výhra 2. Podání | 39.1% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 37.5% |
| Využité Brejkboly | 30.3% |
| Body z Returnu | 43.4% |