Stefan Vujic Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1083
Věk27
Výška6'5"
Váha201 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
W
L
L
L
L
10
Analyzované Zápasy
80%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
464 646 |
2 |
3.5/10 | |
04:00 Ukončeno |
| 1
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
3.7/10 | |
08:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O20.5 |
5.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
564 736 |
2 |
4.4/10 | |
22:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 263 |
O21.5 |
6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
8.7/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
277 655 |
1 |
2.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Stefan Vujic – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Stefan Vujic je 27letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 1083. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 10 zápasů hráče Stefan Vujic a dosáhl přesnosti předpovědí přes 80%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (33) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 58.9% | 59.6% |
| Výhra 1. Podání | - | 78.7% | 79.5% |
| Výhra 2. Podání | - | 58.5% | 59% |
| Esa / Zápas | 10.3 | 8.3 | 7.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 | 2.5 | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 85.7% | 80% |
| Využité Brejkboly | - | 36.4% | 35.2% |
| Body z Returnu | 33.6% | 36.7% | 36.9% |
| Udržení Podání % | - | 268.6% | 308.1% |
| Celkem Bodů | 101.3% | 82.5% | 80.8% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (23) | Antuka (5) | Tráva (2) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 59.6% | - | - |
| Výhra 1. Podání | 79.5% | - | - |
| Výhra 2. Podání | 59% | - | - |
| Esa / Zápas | 7.7 | 5.8 | 8.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 | 3 | 1.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 80% | - | - |
| Využité Brejkboly | 35.2% | - | - |
| Body z Returnu | 37.3% | - | 29.4% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (33)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.6% |
| Výhra 1. Podání | 79.5% |
| Výhra 2. Podání | 59% |
| Esa / Zápas | 7.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 80% |
| Využité Brejkboly | 35.2% |
| Body z Returnu | 36.9% |
| Udržení Podání % | 308.1% |
| Celkem Bodů | 80.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.9% |
| Výhra 1. Podání | 78.7% |
| Výhra 2. Podání | 58.5% |
| Esa / Zápas | 8.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 85.7% |
| Využité Brejkboly | 36.4% |
| Body z Returnu | 36.7% |
| Udržení Podání % | 268.6% |
| Celkem Bodů | 82.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 10.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Body z Returnu | 33.6% |
| Celkem Bodů | 101.3% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (23)
Antuka (5)
Tráva (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.6% |
| Výhra 1. Podání | 79.5% |
| Výhra 2. Podání | 59% |
| Esa / Zápas | 7.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 80% |
| Využité Brejkboly | 35.2% |
| Body z Returnu | 37.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 5.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 8.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.5 |
| Body z Returnu | 29.4% |