Stela Dzimovic Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
L
L
2
Analyzované Zápasy
50%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:38 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 462 |
O18.5 |
7.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Stela Dzimovic – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Stela Dzimovic Náš AI algoritmus analyzoval 2 zápasů hráče Stela Dzimovic a dosáhl přesnosti předpovědí přes 50%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (30) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 66.7% | 68.7% | 66.6% |
| Výhra 1. Podání | 52.4% | 53% | 53.6% |
| Výhra 2. Podání | 39.6% | 41.8% | 40.2% |
| Esa / Zápas | 0.8 | 1 | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.3 | 2.3 | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 34.6% | 46% | 46.4% |
| Využité Brejkboly | 28.8% | 31.9% | 29.5% |
| Body z Returnu | 41.8% | 43% | 41.9% |
| Udržení Podání % | 63.5% | 56.5% | 53.6% |
| Celkem Bodů | 50.9% | 48.9% | 40.9% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (1) | Antuka (29) |
|---|---|---|
| První Podání % | - | 66.6% |
| Výhra 1. Podání | - | 53.6% |
| Výhra 2. Podání | - | 40.2% |
| Esa / Zápas | 1 | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 7 | 2.7 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 46.4% |
| Využité Brejkboly | - | 29.5% |
| Body z Returnu | - | 41.9% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (30)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.6% |
| Výhra 1. Podání | 53.6% |
| Výhra 2. Podání | 40.2% |
| Esa / Zápas | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 46.4% |
| Využité Brejkboly | 29.5% |
| Body z Returnu | 41.9% |
| Udržení Podání % | 53.6% |
| Celkem Bodů | 40.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 68.7% |
| Výhra 1. Podání | 53% |
| Výhra 2. Podání | 41.8% |
| Esa / Zápas | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 46% |
| Využité Brejkboly | 31.9% |
| Body z Returnu | 43% |
| Udržení Podání % | 56.5% |
| Celkem Bodů | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.7% |
| Výhra 1. Podání | 52.4% |
| Výhra 2. Podání | 39.6% |
| Esa / Zápas | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 34.6% |
| Využité Brejkboly | 28.8% |
| Body z Returnu | 41.8% |
| Udržení Podání % | 63.5% |
| Celkem Bodů | 50.9% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (1)
Antuka (29)
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 7 |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.6% |
| Výhra 1. Podání | 53.6% |
| Výhra 2. Podání | 40.2% |
| Esa / Zápas | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 46.4% |
| Využité Brejkboly | 29.5% |
| Body z Returnu | 41.9% |