Terence Atmane Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:15 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
636 467 |
2 |
2.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 363 |
O18.5 |
8.6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
46 67 |
U29.5 |
5.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 466 |
2 |
6.9/10 | |
13:35 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 64 |
U30.5 |
6.4/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 366 |
O20.5 |
4.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 643 |
O17.5 |
6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 634 |
O19.5 |
7.7/10 | |
12:35 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
7.6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U31.5 |
7.4/10 | |
16:15 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
746 662 |
O19.5 |
9.6/10 | |
16:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
10/10 | |
14:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U28.5 |
7.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:15 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 661 |
1 |
8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 365 |
O19.5 |
9.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
273 656 |
O19.5 |
6.6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
753 576 |
O19.5 |
9.4/10 | |
18:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U28.5 |
7.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U30.5 |
9.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:50 Ukončeno |
| 2
3
|
|
|
1 |
666 442 |
1 |
5.9/10 |
O hráči Terence Atmane – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Terence Atmane je 23letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 51. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 22 zápasů hráče Terence Atmane a dosáhl přesnosti předpovědí přes 72.7%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (53) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 65.2% | 63.2% | 61.3% |
| Výhra 1. Podání | 74.1% | 74.1% | 73% |
| Výhra 2. Podání | 51.9% | 52% | 48.4% |
| Esa / Zápas | 5.9 | 6.5 | 7.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.1 | 2.1 | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.5% | 63.2% | 61.2% |
| Využité Brejkboly | 12.9% | 15.6% | 14.1% |
| Body z Returnu | 32% | 32.4% | 32.2% |
| Udržení Podání % | 66.4% | 65.9% | 63.5% |
| Celkem Bodů | 49.5% | 49.8% | 48.2% |
| Stat. | Tvrdý (34) | Antuka (13) | Tráva (6) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 60% | 62.2% | 65.5% |
| Výhra 1. Podání | 74.1% | 71.1% | 71.7% |
| Výhra 2. Podání | 49.2% | 45.4% | 50.8% |
| Esa / Zápas | 7.9 | 6 | 9.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 | 3.6 | 5 |
| Odvrácené Brejkboly | 62% | 57.1% | 64.7% |
| Využité Brejkboly | 14.3% | 14.8% | 11.5% |
| Body z Returnu | 32.4% | 32% | 31.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.3% |
| Výhra 1. Podání | 73% |
| Výhra 2. Podání | 48.4% |
| Esa / Zápas | 7.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.2% |
| Využité Brejkboly | 14.1% |
| Body z Returnu | 32.2% |
| Udržení Podání % | 63.5% |
| Celkem Bodů | 48.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.2% |
| Výhra 1. Podání | 74.1% |
| Výhra 2. Podání | 52% |
| Esa / Zápas | 6.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 63.2% |
| Využité Brejkboly | 15.6% |
| Body z Returnu | 32.4% |
| Udržení Podání % | 65.9% |
| Celkem Bodů | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.2% |
| Výhra 1. Podání | 74.1% |
| Výhra 2. Podání | 51.9% |
| Esa / Zápas | 5.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.5% |
| Využité Brejkboly | 12.9% |
| Body z Returnu | 32% |
| Udržení Podání % | 66.4% |
| Celkem Bodů | 49.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60% |
| Výhra 1. Podání | 74.1% |
| Výhra 2. Podání | 49.2% |
| Esa / Zápas | 7.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 62% |
| Využité Brejkboly | 14.3% |
| Body z Returnu | 32.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.2% |
| Výhra 1. Podání | 71.1% |
| Výhra 2. Podání | 45.4% |
| Esa / Zápas | 6 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.1% |
| Využité Brejkboly | 14.8% |
| Body z Returnu | 32% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.5% |
| Výhra 1. Podání | 71.7% |
| Výhra 2. Podání | 50.8% |
| Esa / Zápas | 9.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 5 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.7% |
| Využité Brejkboly | 11.5% |
| Body z Returnu | 31.7% |