Tianhui Zhang Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#772
Věk19
Výška5'11"
Váha161 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
L
W
L
L
L
12
Analyzované Zápasy
75%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:50 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
377 655 |
O16.5 |
9.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
5.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U21.5 |
1.3/10 | |
05:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.8/10 | |
03:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
9.2/10 | |
05:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
2/10 | |
02:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
U22.5 |
2.8/10 | |
05:59 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
477 655 |
O20.5 |
9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.2/10 | |
13:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 634 |
1 |
2.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Tianhui Zhang – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Tianhui Zhang je 19letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 772. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 12 zápasů hráče Tianhui Zhang a dosáhl přesnosti předpovědí přes 75%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (34) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 67.1% | 59% | 59% |
| Výhra 1. Podání | 61.7% | 64.7% | 64.7% |
| Výhra 2. Podání | 39.1% | 46.1% | 46.1% |
| Esa / Zápas | 1.4 | 2.2 | 3.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.1 | 3.4 | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 33.3% | 60.3% | 60.3% |
| Využité Brejkboly | 20% | 13.8% | 13.8% |
| Body z Returnu | 39.4% | 36% | 36% |
| Udržení Podání % | 440% | 123.4% | 180.7% |
| Celkem Bodů | 85.1% | 63.6% | 63.6% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (34) |
|---|---|
| První Podání % | 59% |
| Výhra 1. Podání | 64.7% |
| Výhra 2. Podání | 46.1% |
| Esa / Zápas | 3.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.3% |
| Využité Brejkboly | 13.8% |
| Body z Returnu | 36% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (34)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59% |
| Výhra 1. Podání | 64.7% |
| Výhra 2. Podání | 46.1% |
| Esa / Zápas | 3.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.3% |
| Využité Brejkboly | 13.8% |
| Body z Returnu | 36% |
| Udržení Podání % | 180.7% |
| Celkem Bodů | 63.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59% |
| Výhra 1. Podání | 64.7% |
| Výhra 2. Podání | 46.1% |
| Esa / Zápas | 2.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.3% |
| Využité Brejkboly | 13.8% |
| Body z Returnu | 36% |
| Udržení Podání % | 123.4% |
| Celkem Bodů | 63.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.1% |
| Výhra 1. Podání | 61.7% |
| Výhra 2. Podání | 39.1% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 33.3% |
| Využité Brejkboly | 20% |
| Body z Returnu | 39.4% |
| Udržení Podání % | 440% |
| Celkem Bodů | 85.1% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (34)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59% |
| Výhra 1. Podání | 64.7% |
| Výhra 2. Podání | 46.1% |
| Esa / Zápas | 3.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.3% |
| Využité Brejkboly | 13.8% |
| Body z Returnu | 36% |