Toby Samuel Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:55 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
464 636 |
2 |
1.2/10 | |
11:10 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 64 |
O19.5 |
2.4/10 | |
14:55 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
64 76 |
2 |
3.4/10 | |
13:55 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
3.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 643 |
1 |
1/10 | |
13:20 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 726 |
O18.5 |
9.5/10 | |
08:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
8.6/10 | |
10:15 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 | |
10:55 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
5.1/10 | |
14:40 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
6.5/10 | |
08:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.2/10 | |
12:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
8.5/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5/10 | |
10:45 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.9/10 | |
11:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4/10 | |
11:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
10/10 |
O hráči Toby Samuel – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Toby Samuel je 23letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 163. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 38 zápasů hráče Toby Samuel a dosáhl přesnosti předpovědí přes 81.6%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (74) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 66.4% | 63.9% | 65.9% |
| Výhra 1. Podání | 65.3% | 66.9% | 67.4% |
| Výhra 2. Podání | 56.3% | 56.5% | 55.4% |
| Esa / Zápas | 2.1 | 2.1 | 3.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 | 2.3 | 1.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.5% | 61.3% | 66.8% |
| Využité Brejkboly | 18.8% | 28.1% | 30.5% |
| Body z Returnu | 38.2% | 42.9% | 43.1% |
| Udržení Podání % | 62.3% | 63.1% | 70.6% |
| Celkem Bodů | 50.4% | 53% | 53.6% |
| Stat. | Tvrdý (62) | Antuka (12) |
|---|---|---|
| První Podání % | 65.7% | 66.7% |
| Výhra 1. Podání | 68.1% | 65% |
| Výhra 2. Podání | 55.7% | 54.5% |
| Esa / Zápas | 3.4 | 2.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.6 | 2.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 69.4% | 53.7% |
| Využité Brejkboly | 34.6% | 15.2% |
| Body z Returnu | 44.9% | 36.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.9% |
| Výhra 1. Podání | 67.4% |
| Výhra 2. Podání | 55.4% |
| Esa / Zápas | 3.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.8% |
| Využité Brejkboly | 30.5% |
| Body z Returnu | 43.1% |
| Udržení Podání % | 70.6% |
| Celkem Bodů | 53.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.9% |
| Výhra 1. Podání | 66.9% |
| Výhra 2. Podání | 56.5% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.3% |
| Využité Brejkboly | 28.1% |
| Body z Returnu | 42.9% |
| Udržení Podání % | 63.1% |
| Celkem Bodů | 53% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.4% |
| Výhra 1. Podání | 65.3% |
| Výhra 2. Podání | 56.3% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.5% |
| Využité Brejkboly | 18.8% |
| Body z Returnu | 38.2% |
| Udržení Podání % | 62.3% |
| Celkem Bodů | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.7% |
| Výhra 1. Podání | 68.1% |
| Výhra 2. Podání | 55.7% |
| Esa / Zápas | 3.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 69.4% |
| Využité Brejkboly | 34.6% |
| Body z Returnu | 44.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.7% |
| Výhra 1. Podání | 65% |
| Výhra 2. Podání | 54.5% |
| Esa / Zápas | 2.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.7% |
| Využité Brejkboly | 15.2% |
| Body z Returnu | 36.2% |