Carlos Lopez Montagud Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
2.2/10 | |
14:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 45 |
1 |
2.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 562 |
O21.5 |
5.1/10 | |
09:45 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
8/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:50 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 165 |
1 |
7.3/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 365 |
O18.5 |
7/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 067 |
O18.5 |
6.8/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.6/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
|
||
12:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
722 566 |
|
Tietoa pelaajasta Carlos Lopez Montagud – Tennisennusteet ja Tilastot
Carlos Lopez Montagud on 25-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 504. AI-algoritmimme on analysoinut 12 ottelua, joissa Carlos Lopez Montagud on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 58.3%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (41) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 80.2% | 75.9% | 76.4% |
| 1. syöttö voitettu | 65.3% | 63.6% | 65.2% |
| 2. syöttö voitettu | 33.3% | 37.9% | 40.6% |
| Ässät / ottelu | 0.6 | 1.1 | 1.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 | 3.1 | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 62.5% | 53.2% | 54.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 35.5% | 37% | 39.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.8% | 44.6% | 45.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 78.3% | 66.6% | 103.9% |
| Pisteet yhteensä | 58.5% | 52.8% | 53.8% |
| Tilasto | Savi (41) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 76.4% |
| 1. syöttö voitettu | 65.2% |
| 2. syöttö voitettu | 40.6% |
| Ässät / ottelu | 1.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 54.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 39.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 76.4% |
| 1. syöttö voitettu | 65.2% |
| 2. syöttö voitettu | 40.6% |
| Ässät / ottelu | 1.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 54.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 39.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 103.9% |
| Pisteet yhteensä | 53.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 75.9% |
| 1. syöttö voitettu | 63.6% |
| 2. syöttö voitettu | 37.9% |
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 53.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 37% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 66.6% |
| Pisteet yhteensä | 52.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 80.2% |
| 1. syöttö voitettu | 65.3% |
| 2. syöttö voitettu | 33.3% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 |
| Murtopallot torjuttu | 62.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 35.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 78.3% |
| Pisteet yhteensä | 58.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 76.4% |
| 1. syöttö voitettu | 65.2% |
| 2. syöttö voitettu | 40.6% |
| Ässät / ottelu | 1.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 54.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 39.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.4% |