Pavel Lagutin Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#747
Ikä20
Viimeaikainen vire
W
W
L
L
L
15
Analysoidut ottelut
53.3%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
3.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U22.5 |
6.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
2.8/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 635 |
O19.5 |
8/10 | |
12:08 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6.8/10 | |
10:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
1.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 636 |
O19.5 |
7.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.2/10 | |
12:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.7/10 | |
15:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.1/10 | |
11:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
5.1/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8.6/10 | |
12:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:15 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2.7/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
3.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Pavel Lagutin – Tennisennusteet ja Tilastot
Pavel Lagutin on 20-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 15 ottelua, joissa Pavel Lagutin on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 53.3%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (48) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 82% | 74.3% |
| 1. syöttö voitettu | - | 62.4% | 66.6% |
| 2. syöttö voitettu | - | 51.6% | 58.7% |
| Ässät / ottelu | 1.3 | 1.3 | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 | 2.7 | 2.3 |
| Murtopallot torjuttu | - | 65% | 58.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 38.5% | 54.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.8% | 46.5% | 49.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 330.8% | 113.4% |
| Pisteet yhteensä | 103.9% | 88.1% | 68% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (40) | Savi (8) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 74.3% | - |
| 1. syöttö voitettu | 66.6% | - |
| 2. syöttö voitettu | 58.7% | - |
| Ässät / ottelu | 1.6 | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 | 2.9 |
| Murtopallot torjuttu | 58.8% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 54.2% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 49.9% | 48.2% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (48)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 74.3% |
| 1. syöttö voitettu | 66.6% |
| 2. syöttö voitettu | 58.7% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.3 |
| Murtopallot torjuttu | 58.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 54.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 113.4% |
| Pisteet yhteensä | 68% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 82% |
| 1. syöttö voitettu | 62.4% |
| 2. syöttö voitettu | 51.6% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 65% |
| Murtopallot hyödynnetty | 38.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 330.8% |
| Pisteet yhteensä | 88.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 |
| Palautuspisteet voitettu | 46.8% |
| Pisteet yhteensä | 103.9% |
Tilastot by Surface
Kova (40)
Savi (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 74.3% |
| 1. syöttö voitettu | 66.6% |
| 2. syöttö voitettu | 58.7% |
| Ässät / ottelu | 1.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | 58.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 54.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 |
| Palautuspisteet voitettu | 48.2% |