Ezequiel Monferrer Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:12 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:09 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
8.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
15:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 365 |
O19.5 |
5.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:50 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
166 634 |
1 |
8/10 | |
00:20 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
720 566 |
2 |
3.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.4/10 | |
13:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
|
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
||
13:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
|
||
13:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
||
13:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
|
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
|
Tietoa pelaajasta Ezequiel Monferrer – Tennisennusteet ja Tilastot
Ezequiel Monferrer on 22-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 1052. AI-algoritmimme on analysoinut 12 ottelua, joissa Ezequiel Monferrer on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 50%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (37) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 56.6% | 67.8% | 67.1% |
| 1. syöttö voitettu | 46.7% | 54.5% | 58.9% |
| 2. syöttö voitettu | 39.1% | 45% | 44.5% |
| Ässät / ottelu | 1.6 | 1.4 | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 | 4.2 | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 60% | 57.6% | 54% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% | 26.3% | 27.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.2% | 42.3% | 41.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 537.7% | 93.9% | 90.3% |
| Pisteet yhteensä | 83% | 60.6% | 55.9% |
| Tilasto | Savi (37) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.1% |
| 1. syöttö voitettu | 58.9% |
| 2. syöttö voitettu | 44.5% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 54% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.1% |
| 1. syöttö voitettu | 58.9% |
| 2. syöttö voitettu | 44.5% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 54% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 90.3% |
| Pisteet yhteensä | 55.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.8% |
| 1. syöttö voitettu | 54.5% |
| 2. syöttö voitettu | 45% |
| Ässät / ottelu | 1.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.2 |
| Murtopallot torjuttu | 57.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 93.9% |
| Pisteet yhteensä | 60.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.6% |
| 1. syöttö voitettu | 46.7% |
| 2. syöttö voitettu | 39.1% |
| Ässät / ottelu | 1.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 60% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 537.7% |
| Pisteet yhteensä | 83% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.1% |
| 1. syöttö voitettu | 58.9% |
| 2. syöttö voitettu | 44.5% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 54% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.5% |