Manuel Mouilleron Salvo Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ikä22
Pituus6'3"
Paino181 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
L
L
W
3
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Päättynyt |
| 1
0
|
|
|
1 |
726 562 |
1 |
5.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:09 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
1.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Manuel Mouilleron Salvo – Tennisennusteet ja Tilastot
Manuel Mouilleron Salvo on 22-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 3 ottelua, joissa Manuel Mouilleron Salvo on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (34) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 67.7% | 70% |
| 1. syöttö voitettu | - | 58.8% | 59.7% |
| 2. syöttö voitettu | - | 41.4% | 41.4% |
| Ässät / ottelu | 0.6 | 0.6 | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 | 3.8 | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | - | 56.8% | 56.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 56% | 50.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.5% | 45.6% | 47.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 184.4% | 96.1% |
| Pisteet yhteensä | 101.5% | 77.3% | 63.9% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Savi (34) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70% |
| 1. syöttö voitettu | 59.7% |
| 2. syöttö voitettu | 41.4% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 56.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 50.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.5% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (34)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70% |
| 1. syöttö voitettu | 59.7% |
| 2. syöttö voitettu | 41.4% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 56.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 50.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 96.1% |
| Pisteet yhteensä | 63.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.7% |
| 1. syöttö voitettu | 58.8% |
| 2. syöttö voitettu | 41.4% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 |
| Murtopallot torjuttu | 56.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 56% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 184.4% |
| Pisteet yhteensä | 77.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Palautuspisteet voitettu | 41.5% |
| Pisteet yhteensä | 101.5% |
Tilastot by Surface
Savi (34)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70% |
| 1. syöttö voitettu | 59.7% |
| 2. syöttö voitettu | 41.4% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 56.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 50.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.5% |