Etusivu Päivän vihje Kaikki ottelut Bet Builder
Turnaukset
Edistyminen Näin se toimii
HC Hyeon Chung
KR ATP · Ranking #519

Hyeon Chung

29v. 1.88 m 89 kg Oikea
61.5%Tarkkuus
26
Analysoidut ottelut
Viimeaikainen vire
LWLWW
Viimeisimmät ja tulevat Napauta ottelua nähdäksesi täyden analyysin
ITF Men M15 Tokyo Hardcourt outdoor ITF Men M15 Tokyo (Hardcourt outdoor) 1 ottelu
ITF Men M15 Nakhon Pathom Hardcourt outdoor ITF Men M15 Nakhon Pathom (Hardcourt outdoor) 1 ottelu
ITF Men M25 Nakhon Pathom Hardcourt outdoor ITF Men M25 Nakhon Pathom (Hardcourt outdoor) 2 ottelua
ITF Men M25 Nakhon Pathom Hard ITF Men M25 Nakhon Pathom (Hard) 5 ottelua
Challenger Gwangju Korea Republic Hardcourt outdoor Challenger Gwangju Korea Republic (Hardcourt outdoor) 2 ottelua
ITF Men M25 Maanshan Hardcourt indoor ITF Men M25 Maanshan (Hardcourt indoor) 1 ottelu
Challenger Yokkaichi Japan Qualifying Hardcourt outdoor Challenger Yokkaichi Japan Qualifying (Hardcourt outdoor) 2 ottelua
Challenger Pune India Qualifying Hardcourt outdoor Challenger Pune India Qualifying (Hardcourt outdoor) 1 ottelu
Challenger New Delhi India Hardcourt outdoor Challenger New Delhi India (Hardcourt outdoor) 3 ottelua
Challenger Phan Thiet 2 Vietnam Hard Challenger Phan Thiet 2 Vietnam (Hard) 1 ottelu
Challenger Phan Thiet Vietnam Hardcourt outdoor Challenger Phan Thiet Vietnam (Hardcourt outdoor) 1 ottelu
Saldo alustoittain
Kova
16-13
Yhteensä 16-13
Tekoälymme näissä otteluissa 16 oikein / 26

Tietokantamme otteluista

Tietoja pelaajasta Hyeon Chung

Hyeon Chung on 29-vuotias oikeakätinen ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 519. Syöttö on haavoittuva puoli: 5.1 kaksoisvirhettä ottelua kohden ja 64.1 % voitettuja pisteitä ykkössyötöllä. Ottelut ratkeavat palautuksessa: 43.3 % voitettuja palautuspisteitä ja 50.3 % hyödynnettyjä murtopalloja. Lähes koko saldo tulee yhdeltä alustalta, kovakenttä (16-13).

Viimeaikainen vire on vaihteleva: 3 voittoa ja 2 tappiota 5 viimeksi päättyneessä ottelussa. Tekoälymme on arvioinut 26 ottelua, joissa Hyeon Chung on pelannut, ja osunut oikeaan 16 kertaa — osumatarkkuus 61.5 %. Ennusteet kattavat ottelun voittajan ja lopputuloksen sekä syötön, palautuksen ja murtopallojen tilastot. Päättyneet vihjeet jäävät näkyviin, joten saldon voi tarkistaa milloin tahansa. Viimeksi aineistossamme: ITF Men M15 Tokyo.

Usein kysytyt kysymykset

Kummalla kädellä Hyeon Chung pelaa?+

Hyeon Chung pelaa oikeakätisenä ja on 29-vuotias.

Kuinka tarkkoja tekoälyennusteet ovat pelaajalle Hyeon Chung?+

Mallimme on arvioinut 26 ottelua, joissa Hyeon Chung on pelannut, ja osunut oikeaan 16 kertaa — osumatarkkuus 61.5 %. Jokainen päättynyt vihje jää sivulle, joten luvun voi tarkistaa.

Ketä vastaan Hyeon Chung on pelannut useimmin?+

Kattamistamme otteluista Hyeon Chung on kohdannut useimmin pelaajan Yusuke Takahashi: 2 kohtaamista, saldo 2-0.