Anastasia Abbagnato Prognoze, statistike i forma
Rang#461
Nedavna forma
W
L
L
W
L
9
Analizirani mečevi
44.4%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.5/10 | |
22:13 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
7.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.2/10 | |
18:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 267 |
O20.5 |
6.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O18.5 |
7.1/10 | |
08:45 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
8.1/10 | |
08:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Anastasia Abbagnato – teniske prognoze i statistike
Anastasia Abbagnato Naš AI algoritam analizirao je 9 mečeva igrača Anastasia Abbagnato i postigao točnost prognoza od preko 44.4%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (37) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 66.9% | 70.8% | 71.9% |
| Dobiveni 1. servis | 64.1% | 63.5% | 61.2% |
| Dobiveni 2. servis | 50.5% | 49.4% | 48.8% |
| Asovi / meč | 1.3 | 1.3 | 1.6 |
| Dvostruke greške / meč | 1.9 | 1.8 | 1.8 |
| Spašene break lopte | 58.8% | 62.9% | 59.2% |
| Iskorištene break lopte | 27.7% | 35% | 33.3% |
| Bodovi na returnu | 39.6% | 42% | 41.8% |
| Držanje servisa % | 125.4% | 102.1% | 160.5% |
| Ukupno bodova | 62.7% | 59.2% | 57.9% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (2) | Zemlja (34) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 69.4% | 72.7% |
| Dobiveni 1. servis | 66.7% | 59.6% |
| Dobiveni 2. servis | 56.1% | 46.3% |
| Asovi / meč | 1.5 | 1.4 |
| Dvostruke greške / meč | 1.5 | 1.7 |
| Spašene break lopte | 57.1% | 59.6% |
| Iskorištene break lopte | 32% | 33.9% |
| Bodovi na returnu | 43.4% | 41.5% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (37)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 71.9% |
| Dobiveni 1. servis | 61.2% |
| Dobiveni 2. servis | 48.8% |
| Asovi / meč | 1.6 |
| Dvostruke greške / meč | 1.8 |
| Spašene break lopte | 59.2% |
| Iskorištene break lopte | 33.3% |
| Bodovi na returnu | 41.8% |
| Držanje servisa % | 160.5% |
| Ukupno bodova | 57.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 70.8% |
| Dobiveni 1. servis | 63.5% |
| Dobiveni 2. servis | 49.4% |
| Asovi / meč | 1.3 |
| Dvostruke greške / meč | 1.8 |
| Spašene break lopte | 62.9% |
| Iskorištene break lopte | 35% |
| Bodovi na returnu | 42% |
| Držanje servisa % | 102.1% |
| Ukupno bodova | 59.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 66.9% |
| Dobiveni 1. servis | 64.1% |
| Dobiveni 2. servis | 50.5% |
| Asovi / meč | 1.3 |
| Dvostruke greške / meč | 1.9 |
| Spašene break lopte | 58.8% |
| Iskorištene break lopte | 27.7% |
| Bodovi na returnu | 39.6% |
| Držanje servisa % | 125.4% |
| Ukupno bodova | 62.7% |
Statistike by Surface
Tvrda (2)
Zemlja (34)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 69.4% |
| Dobiveni 1. servis | 66.7% |
| Dobiveni 2. servis | 56.1% |
| Asovi / meč | 1.5 |
| Dvostruke greške / meč | 1.5 |
| Spašene break lopte | 57.1% |
| Iskorištene break lopte | 32% |
| Bodovi na returnu | 43.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 72.7% |
| Dobiveni 1. servis | 59.6% |
| Dobiveni 2. servis | 46.3% |
| Asovi / meč | 1.4 |
| Dvostruke greške / meč | 1.7 |
| Spašene break lopte | 59.6% |
| Iskorištene break lopte | 33.9% |
| Bodovi na returnu | 41.5% |