Isis-Louise Van den Broek Prognoze, statistike i forma
Rang#536
Nedavna forma
W
L
L
W
L
9
Analizirani mečevi
66.7%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:06 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
5.5/10 | |
06:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
4.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:08 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U21.5 |
2.5/10 | |
12:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
064 626 |
O17.5 |
7.6/10 | |
09:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
1/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
633 366 |
O20.5 |
6.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
624 266 |
O19.5 |
3.8/10 | |
09:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 367 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Isis-Louise Van den Broek – teniske prognoze i statistike
Isis-Louise Van den Broek Naš AI algoritam analizirao je 9 mečeva igrača Isis-Louise Van den Broek i postigao točnost prognoza od preko 66.7%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (31) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | - | - | 70.9% |
| Dobiveni 1. servis | - | - | 64.9% |
| Dobiveni 2. servis | - | - | 37.1% |
| Asovi / meč | 0.7 | 0.7 | 0.6 |
| Dvostruke greške / meč | 4.4 | 4.1 | 3.3 |
| Spašene break lopte | - | - | 50% |
| Iskorištene break lopte | - | - | 35.5% |
| Bodovi na returnu | 51.6% | 51.6% | 49.7% |
| Držanje servisa % | - | - | 343.7% |
| Ukupno bodova | 105.9% | 105.9% | 80.2% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (3) | Zemlja (22) | Trava (3) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | - | - | 70.9% |
| Dobiveni 1. servis | - | - | 64.9% |
| Dobiveni 2. servis | - | - | 37.1% |
| Asovi / meč | 1 | 0.5 | 0.7 |
| Dvostruke greške / meč | 5.7 | 2.6 | 4 |
| Spašene break lopte | - | - | 50% |
| Iskorištene break lopte | - | - | 35.5% |
| Bodovi na returnu | - | 51.5% | 45.4% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (31)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 70.9% |
| Dobiveni 1. servis | 64.9% |
| Dobiveni 2. servis | 37.1% |
| Asovi / meč | 0.6 |
| Dvostruke greške / meč | 3.3 |
| Spašene break lopte | 50% |
| Iskorištene break lopte | 35.5% |
| Bodovi na returnu | 49.7% |
| Držanje servisa % | 343.7% |
| Ukupno bodova | 80.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 0.7 |
| Dvostruke greške / meč | 4.1 |
| Bodovi na returnu | 51.6% |
| Ukupno bodova | 105.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 0.7 |
| Dvostruke greške / meč | 4.4 |
| Bodovi na returnu | 51.6% |
| Ukupno bodova | 105.9% |
Statistike by Surface
Tvrda (3)
Zemlja (22)
Trava (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 1 |
| Dvostruke greške / meč | 5.7 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 0.5 |
| Dvostruke greške / meč | 2.6 |
| Bodovi na returnu | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 70.9% |
| Dobiveni 1. servis | 64.9% |
| Dobiveni 2. servis | 37.1% |
| Asovi / meč | 0.7 |
| Dvostruke greške / meč | 4 |
| Spašene break lopte | 50% |
| Iskorištene break lopte | 35.5% |
| Bodovi na returnu | 45.4% |