Caroline Dolehide Prognoze, statistike i forma
Rang#138
Dob27
Visina5'10"
RukaDešnjak
Nedavna forma
W
L
L
L
L
11
Analizirani mečevi
54.5%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 631 |
1 |
7.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:05 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
721 566 |
O18.5 |
7.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 646 |
O18.5 |
8.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
O18.5 |
8.6/10 | |
02:15 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 564 |
1 |
5.3/10 | |
17:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 663 |
1 |
1.8/10 | |
18:05 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
U24.5 |
5.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:40 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U26.5 |
8.6/10 | |
15:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U25.5 |
7.4/10 | |
14:40 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O15.5 |
10/10 |
O igraču Caroline Dolehide – teniske prognoze i statistike
Caroline Dolehide je 27-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 138. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 11 mečeva igrača Caroline Dolehide i postigao točnost prognoza od preko 54.5%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (38) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 79.9% | 76.4% | 72.5% |
| Dobiveni 1. servis | 58.4% | 59.4% | 62.1% |
| Dobiveni 2. servis | 43.5% | 42.1% | 46.3% |
| Asovi / meč | 1.3 | 2.6 | 3.1 |
| Dvostruke greške / meč | 4.5 | 4.1 | 3.9 |
| Spašene break lopte | 55.6% | 55.2% | 55.8% |
| Iskorištene break lopte | 40.6% | 37.8% | 32.1% |
| Bodovi na returnu | 42.3% | 42.6% | 41.3% |
| Držanje servisa % | 55.4% | 55.3% | 57.8% |
| Ukupno bodova | 48.9% | 49% | 49.6% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (24) | Zemlja (9) | Trava (5) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 71.6% | 79% | 64.8% |
| Dobiveni 1. servis | 61.6% | 61.3% | 66.2% |
| Dobiveni 2. servis | 44.6% | 41.7% | 58.3% |
| Asovi / meč | 3.7 | 1.2 | 3.8 |
| Dvostruke greške / meč | 3.8 | 4.2 | 3.8 |
| Spašene break lopte | 58.4% | 46.9% | 56.7% |
| Iskorištene break lopte | 31.3% | 38.8% | 24.1% |
| Bodovi na returnu | 40.8% | 43.9% | 39% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (38)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 72.5% |
| Dobiveni 1. servis | 62.1% |
| Dobiveni 2. servis | 46.3% |
| Asovi / meč | 3.1 |
| Dvostruke greške / meč | 3.9 |
| Spašene break lopte | 55.8% |
| Iskorištene break lopte | 32.1% |
| Bodovi na returnu | 41.3% |
| Držanje servisa % | 57.8% |
| Ukupno bodova | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 76.4% |
| Dobiveni 1. servis | 59.4% |
| Dobiveni 2. servis | 42.1% |
| Asovi / meč | 2.6 |
| Dvostruke greške / meč | 4.1 |
| Spašene break lopte | 55.2% |
| Iskorištene break lopte | 37.8% |
| Bodovi na returnu | 42.6% |
| Držanje servisa % | 55.3% |
| Ukupno bodova | 49% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 79.9% |
| Dobiveni 1. servis | 58.4% |
| Dobiveni 2. servis | 43.5% |
| Asovi / meč | 1.3 |
| Dvostruke greške / meč | 4.5 |
| Spašene break lopte | 55.6% |
| Iskorištene break lopte | 40.6% |
| Bodovi na returnu | 42.3% |
| Držanje servisa % | 55.4% |
| Ukupno bodova | 48.9% |
Statistike by Surface
Tvrda (24)
Zemlja (9)
Trava (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 71.6% |
| Dobiveni 1. servis | 61.6% |
| Dobiveni 2. servis | 44.6% |
| Asovi / meč | 3.7 |
| Dvostruke greške / meč | 3.8 |
| Spašene break lopte | 58.4% |
| Iskorištene break lopte | 31.3% |
| Bodovi na returnu | 40.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 79% |
| Dobiveni 1. servis | 61.3% |
| Dobiveni 2. servis | 41.7% |
| Asovi / meč | 1.2 |
| Dvostruke greške / meč | 4.2 |
| Spašene break lopte | 46.9% |
| Iskorištene break lopte | 38.8% |
| Bodovi na returnu | 43.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 64.8% |
| Dobiveni 1. servis | 66.2% |
| Dobiveni 2. servis | 58.3% |
| Asovi / meč | 3.8 |
| Dvostruke greške / meč | 3.8 |
| Spašene break lopte | 56.7% |
| Iskorištene break lopte | 24.1% |
| Bodovi na returnu | 39% |