Yuliana Lizarazo Prognoze, statistike i forma
Rang#717
Dob32
Visina5'9"
RukaDešnjak
Nedavna forma
W
W
L
W
4
Analizirani mečevi
100%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:07 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8/10 | |
18:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
162 636 |
2 |
4.2/10 | |
17:45 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
8/10 |
O igraču Yuliana Lizarazo – teniske prognoze i statistike
Yuliana Lizarazo je 32-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 717. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 4 mečeva igrača Yuliana Lizarazo i postigao točnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (19) | Zadnjih 52 tjedna (19) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 63.1% | 63.1% | 63.1% |
| Dobiveni 1. servis | 61.6% | 61.6% | 61.6% |
| Dobiveni 2. servis | 35.6% | 35.6% | 35.6% |
| Asovi / meč | 0.8 | 1 | 1 |
| Dvostruke greške / meč | 2.6 | 3.3 | 3.3 |
| Spašene break lopte | 63.9% | 63.9% | 63.9% |
| Iskorištene break lopte | 41.4% | 41.4% | 41.4% |
| Bodovi na returnu | 46.8% | 46.8% | 46.8% |
| Držanje servisa % | 104.5% | 107.1% | 107.1% |
| Ukupno bodova | 66.7% | 66.7% | 66.7% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (2) | Zemlja (17) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 59% | 66.1% |
| Dobiveni 1. servis | 49% | 69.7% |
| Dobiveni 2. servis | 26.5% | 43.6% |
| Asovi / meč | 0.5 | 1.1 |
| Dvostruke greške / meč | 2 | 3.4 |
| Spašene break lopte | 57.1% | 73.3% |
| Iskorištene break lopte | 27.3% | 50% |
| Bodovi na returnu | 37.1% | 48.9% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (19)
Zadnjih 20 (19)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 63.1% |
| Dobiveni 1. servis | 61.6% |
| Dobiveni 2. servis | 35.6% |
| Asovi / meč | 1 |
| Dvostruke greške / meč | 3.3 |
| Spašene break lopte | 63.9% |
| Iskorištene break lopte | 41.4% |
| Bodovi na returnu | 46.8% |
| Držanje servisa % | 107.1% |
| Ukupno bodova | 66.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 63.1% |
| Dobiveni 1. servis | 61.6% |
| Dobiveni 2. servis | 35.6% |
| Asovi / meč | 1 |
| Dvostruke greške / meč | 3.3 |
| Spašene break lopte | 63.9% |
| Iskorištene break lopte | 41.4% |
| Bodovi na returnu | 46.8% |
| Držanje servisa % | 107.1% |
| Ukupno bodova | 66.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 63.1% |
| Dobiveni 1. servis | 61.6% |
| Dobiveni 2. servis | 35.6% |
| Asovi / meč | 0.8 |
| Dvostruke greške / meč | 2.6 |
| Spašene break lopte | 63.9% |
| Iskorištene break lopte | 41.4% |
| Bodovi na returnu | 46.8% |
| Držanje servisa % | 104.5% |
| Ukupno bodova | 66.7% |
Statistike by Surface
Tvrda (2)
Zemlja (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 59% |
| Dobiveni 1. servis | 49% |
| Dobiveni 2. servis | 26.5% |
| Asovi / meč | 0.5 |
| Dvostruke greške / meč | 2 |
| Spašene break lopte | 57.1% |
| Iskorištene break lopte | 27.3% |
| Bodovi na returnu | 37.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 66.1% |
| Dobiveni 1. servis | 69.7% |
| Dobiveni 2. servis | 43.6% |
| Asovi / meč | 1.1 |
| Dvostruke greške / meč | 3.4 |
| Spašene break lopte | 73.3% |
| Iskorištene break lopte | 50% |
| Bodovi na returnu | 48.9% |