Alberto Bronzetti Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#1409
Kor27
Súly159 lb
KézJobbkezes
Aktuális Forma
L
W
L
3
Elemzett Mérkőzések
66.7%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 361 |
O21.5 |
3.9/10 | |
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
6.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Alberto Bronzetti – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Alberto Bronzetti egy 27 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 1409. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 3 mérkőzést elemzett Alberto Bronzetti részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (14) | Utolsó 52 Hét (14) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 49.6% | 49.6% | 49.6% |
| Nyert 1. Szerva | 60.9% | 60.9% | 60.9% |
| Nyert 2. Szerva | 30.8% | 30.8% | 30.8% |
| Ászok / Meccs | 1.3 | 1.2 | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 | 3.4 | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 25% | 25% | 25% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.9% | 40.9% | 40.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.9% | 43.9% | 43.9% |
| Szerva Tartás % | 211.6% | 213.2% | 213.2% |
| Összes Nyert Pont | 69.1% | 69.1% | 69.1% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (2) | Salak (12) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 49.6% |
| Nyert 1. Szerva | - | 60.9% |
| Nyert 2. Szerva | - | 30.8% |
| Ászok / Meccs | 0.5 | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | - | 25% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 40.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | - | 43.9% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (14)
Utolsó 20 (14)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 49.6% |
| Nyert 1. Szerva | 60.9% |
| Nyert 2. Szerva | 30.8% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 25% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.9% |
| Szerva Tartás % | 213.2% |
| Összes Nyert Pont | 69.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 49.6% |
| Nyert 1. Szerva | 60.9% |
| Nyert 2. Szerva | 30.8% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 25% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.9% |
| Szerva Tartás % | 213.2% |
| Összes Nyert Pont | 69.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 49.6% |
| Nyert 1. Szerva | 60.9% |
| Nyert 2. Szerva | 30.8% |
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 25% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.9% |
| Szerva Tartás % | 211.6% |
| Összes Nyert Pont | 69.1% |
Statisztikák by Surface
Kemény (2)
Salak (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 49.6% |
| Nyert 1. Szerva | 60.9% |
| Nyert 2. Szerva | 30.8% |
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 25% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.9% |