Alina Charaeva Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:10 Következik |
| - |
|
|
? |
? |
|||
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
6.4/10 | |
04:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O19.5 |
5.1/10 | |
04:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 362 |
1 |
6.7/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 364 |
1 |
2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 461 |
O18.5 |
7.2/10 | |
12:50 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 641 |
O19.5 |
4.3/10 | |
17:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:25 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
263 646 |
O17.5 |
8.9/10 | |
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 642 |
O19.5 |
5.1/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
4.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U25.5 |
7.4/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
7.8/10 | |
11:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
6.3/10 | |
10:45 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
623 466 |
O19.5 |
6.7/10 | |
13:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 636 |
O17.5 |
9.4/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
8/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
Alina Charaeva – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Alina Charaeva egy 23 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 125. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 32 mérkőzést elemzett Alina Charaeva részvételével, és több mint 75% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (62) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.3% | 65.5% | 68.1% |
| Nyert 1. Szerva | 68.7% | 66.9% | 63.9% |
| Nyert 2. Szerva | 41.1% | 42.7% | 42.4% |
| Ászok / Meccs | 3.6 | 2.6 | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.7 | 4.9 | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | 58.5% | 62.4% | 59.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.8% | 38% | 36% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43% | 43.1% | 42.2% |
| Szerva Tartás % | 58.3% | 58.5% | 59.3% |
| Összes Nyert Pont | 50.6% | 50.7% | 49.6% |
| Stat. | Kemény (23) | Salak (37) | Fű (2) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 70.4% | 66.6% | 66.9% |
| Nyert 1. Szerva | 62.5% | 64.7% | 67% |
| Nyert 2. Szerva | 41.5% | 43% | 41.2% |
| Ászok / Meccs | 2.6 | 2.3 | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 | 4.7 | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 57.6% | 58.9% | 76.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.7% | 41.7% | 26.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.3% | 43.8% | 37% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.1% |
| Nyert 1. Szerva | 63.9% |
| Nyert 2. Szerva | 42.4% |
| Ászok / Meccs | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | 59.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.2% |
| Szerva Tartás % | 59.3% |
| Összes Nyert Pont | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.5% |
| Nyert 1. Szerva | 66.9% |
| Nyert 2. Szerva | 42.7% |
| Ászok / Meccs | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.9 |
| Hárított Bréklabdák | 62.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.1% |
| Szerva Tartás % | 58.5% |
| Összes Nyert Pont | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.3% |
| Nyert 1. Szerva | 68.7% |
| Nyert 2. Szerva | 41.1% |
| Ászok / Meccs | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.7 |
| Hárított Bréklabdák | 58.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43% |
| Szerva Tartás % | 58.3% |
| Összes Nyert Pont | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.4% |
| Nyert 1. Szerva | 62.5% |
| Nyert 2. Szerva | 41.5% |
| Ászok / Meccs | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 57.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.6% |
| Nyert 1. Szerva | 64.7% |
| Nyert 2. Szerva | 43% |
| Ászok / Meccs | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.7 |
| Hárított Bréklabdák | 58.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.9% |
| Nyert 1. Szerva | 67% |
| Nyert 2. Szerva | 41.2% |
| Ászok / Meccs | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 76.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37% |