Gabriela Knutson Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O20.5 |
6.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 627 |
O19.5 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U22.5 |
3.9/10 | |
04:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5/10 | |
04:39 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 264 |
O19.5 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U25.5 |
4.2/10 | |
12:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 264 |
O17.5 |
7.6/10 | |
16:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
5.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
613 466 |
2 |
5.9/10 | |
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O20.5 |
5.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U20.5 |
5/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 262 |
1 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 22 |
U26.5 |
9.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 264 |
O17.5 |
5.9/10 | |
22:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U26.5 |
9.9/10 |
Gabriela Knutson – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Gabriela Knutson egy 28 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 24 mérkőzést elemzett Gabriela Knutson részvételével, és több mint 58.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (60) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 74.3% | 64.1% | 63.8% |
| Nyert 1. Szerva | 64.7% | 65.1% | 65.1% |
| Nyert 2. Szerva | 50% | 42.6% | 40% |
| Ászok / Meccs | 4.5 | 4.1 | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 | 4.3 | 4.8 |
| Hárított Bréklabdák | 43.8% | 53.2% | 56.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29% | 31.8% | 36.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.1% | 41.7% | 43.7% |
| Szerva Tartás % | 213.4% | 164.7% | 104.5% |
| Összes Nyert Pont | 77.8% | 72.2% | 59.7% |
| Stat. | Kemény (48) | Salak (8) | Fű (2) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 62% | 69.3% | 70.9% |
| Nyert 1. Szerva | 65.8% | 62.9% | 63.2% |
| Nyert 2. Szerva | 39.9% | 41.8% | 38.5% |
| Ászok / Meccs | 2.6 | 3.4 | 3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.8 | 5 | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 60.7% | 38.5% | 33.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.7% | 34.1% | 36.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44% | 42.5% | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.8% |
| Nyert 1. Szerva | 65.1% |
| Nyert 2. Szerva | 40% |
| Ászok / Meccs | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.8 |
| Hárított Bréklabdák | 56.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.7% |
| Szerva Tartás % | 104.5% |
| Összes Nyert Pont | 59.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.1% |
| Nyert 1. Szerva | 65.1% |
| Nyert 2. Szerva | 42.6% |
| Ászok / Meccs | 4.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 53.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.7% |
| Szerva Tartás % | 164.7% |
| Összes Nyert Pont | 72.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 74.3% |
| Nyert 1. Szerva | 64.7% |
| Nyert 2. Szerva | 50% |
| Ászok / Meccs | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 43.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.1% |
| Szerva Tartás % | 213.4% |
| Összes Nyert Pont | 77.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62% |
| Nyert 1. Szerva | 65.8% |
| Nyert 2. Szerva | 39.9% |
| Ászok / Meccs | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.8 |
| Hárított Bréklabdák | 60.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.3% |
| Nyert 1. Szerva | 62.9% |
| Nyert 2. Szerva | 41.8% |
| Ászok / Meccs | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 38.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.9% |
| Nyert 1. Szerva | 63.2% |
| Nyert 2. Szerva | 38.5% |
| Ászok / Meccs | 3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 33.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.8% |