Elina Avanesyan Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Következik |
| - |
|
|
? |
? |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 164 |
O20.5 |
2.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
5.4/10 | |
14:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 166 |
O19.5 |
3.5/10 | |
11:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 643 |
O19.5 |
7.1/10 | |
14:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.3/10 | |
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.7/10 | |
12:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
656 473 |
1 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 627 |
O17.5 |
6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
8/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 266 |
2 |
8.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
5.7/10 | |
09:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.2/10 | |
20:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 633 |
O18.5 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:55 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
O8.5 |
7.7/10 |
Elina Avanesyan – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Elina Avanesyan egy 23 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 312. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 17 mérkőzést elemzett Elina Avanesyan részvételével, és több mint 47.1% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (26) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 78.5% | 73.2% | 71.3% |
| Nyert 1. Szerva | 55.6% | 53.9% | 53% |
| Nyert 2. Szerva | 33.3% | 34.6% | 34% |
| Ászok / Meccs | 0.1 | 0.1 | 0.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 | 4.3 | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 44% | 44.9% | 46.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 52.5% | 50.9% | 47.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 51.3% | 49.9% | 48.9% |
| Szerva Tartás % | 76.4% | 57.4% | 54.4% |
| Összes Nyert Pont | 61.3% | 53.3% | 51.4% |
| Stat. | Kemény (7) | Salak (18) | Fű (1) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 68.5% | 74% | 50% |
| Nyert 1. Szerva | 54.5% | 52.5% | 42.1% |
| Nyert 2. Szerva | 33.3% | 33.9% | 42.1% |
| Ászok / Meccs | 0.6 | 0.1 | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7.7 | 2.6 | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 46.3% | 47.7% | 16.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 46.3% | 50% | 12.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.8% | 50.2% | 37.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.3% |
| Nyert 1. Szerva | 53% |
| Nyert 2. Szerva | 34% |
| Ászok / Meccs | 0.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 46.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 47.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.9% |
| Szerva Tartás % | 54.4% |
| Összes Nyert Pont | 51.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.2% |
| Nyert 1. Szerva | 53.9% |
| Nyert 2. Szerva | 34.6% |
| Ászok / Meccs | 0.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 44.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 50.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.9% |
| Szerva Tartás % | 57.4% |
| Összes Nyert Pont | 53.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 78.5% |
| Nyert 1. Szerva | 55.6% |
| Nyert 2. Szerva | 33.3% |
| Ászok / Meccs | 0.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 44% |
| Kihasznált Bréklabdák | 52.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 51.3% |
| Szerva Tartás % | 76.4% |
| Összes Nyert Pont | 61.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.5% |
| Nyert 1. Szerva | 54.5% |
| Nyert 2. Szerva | 33.3% |
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7.7 |
| Hárított Bréklabdák | 46.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 46.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 74% |
| Nyert 1. Szerva | 52.5% |
| Nyert 2. Szerva | 33.9% |
| Ászok / Meccs | 0.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 47.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 50% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 50% |
| Nyert 1. Szerva | 42.1% |
| Nyert 2. Szerva | 42.1% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 16.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.3% |