Elena Ruxandra Bertea Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.3/10 | |
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
5.9/10 | |
15:08 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 466 |
O19.5 |
6.2/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.3/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
720 566 |
O19.5 |
6.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
277 655 |
O20.5 |
8.5/10 | |
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
2.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.5/10 | |
12:45 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:47 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O20.5 |
6.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.3/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
4.6/10 | |
09:35 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:09 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.5/10 | |
11:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O21.5 |
5.4/10 |
Elena Ruxandra Bertea – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Elena Ruxandra Bertea AI-alapú algoritmusunk 20 mérkőzést elemzett Elena Ruxandra Bertea részvételével, és több mint 55% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (65) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 55.7% | 60.9% | 63.6% |
| Nyert 1. Szerva | 50.8% | 51.8% | 53.7% |
| Nyert 2. Szerva | 33% | 36.8% | 38.5% |
| Ászok / Meccs | 1.6 | 1.5 | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 | 4 | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 27.6% | 28.9% | 34% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.5% | 37% | 36.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.9% | 46.2% | 45.6% |
| Szerva Tartás % | 160.4% | 183.4% | 408.4% |
| Összes Nyert Pont | 74.8% | 76.8% | 73.3% |
| Stat. | Kemény (10) | Salak (51) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 73.6% | 60.9% |
| Nyert 1. Szerva | 59.4% | 51.8% |
| Nyert 2. Szerva | 47.8% | 36.8% |
| Ászok / Meccs | 1.6 | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 55.6% | 28.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.3% | 37% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.5% | 46.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.6% |
| Nyert 1. Szerva | 53.7% |
| Nyert 2. Szerva | 38.5% |
| Ászok / Meccs | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 34% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.6% |
| Szerva Tartás % | 408.4% |
| Összes Nyert Pont | 73.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.9% |
| Nyert 1. Szerva | 51.8% |
| Nyert 2. Szerva | 36.8% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 28.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.2% |
| Szerva Tartás % | 183.4% |
| Összes Nyert Pont | 76.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 55.7% |
| Nyert 1. Szerva | 50.8% |
| Nyert 2. Szerva | 33% |
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 27.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.9% |
| Szerva Tartás % | 160.4% |
| Összes Nyert Pont | 74.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.6% |
| Nyert 1. Szerva | 59.4% |
| Nyert 2. Szerva | 47.8% |
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 55.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.9% |
| Nyert 1. Szerva | 51.8% |
| Nyert 2. Szerva | 36.8% |
| Ászok / Meccs | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 28.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.7% |