Florian Broska Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 464 |
O20.5 |
7.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.4/10 | |
12:09 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.6/10 | |
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O18.5 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:43 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.3/10 | |
11:38 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
733 566 |
2 |
3.2/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.7/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 626 |
O20.5 |
7.1/10 | |
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
743 566 |
2 |
1.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
8/10 | |
12:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.2/10 | |
12:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
464 646 |
2 |
8.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:15 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.8/10 | |
14:20 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.9/10 | |
15:15 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.4/10 | |
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.3/10 |
Florian Broska – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Florian Broska egy 27 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 378. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 26 mérkőzést elemzett Florian Broska részvételével, és több mint 65.4% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (44) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 63% | 66.6% | 61% |
| Nyert 1. Szerva | 64.4% | 69% | 67.3% |
| Nyert 2. Szerva | 44.3% | 52.5% | 51.7% |
| Ászok / Meccs | 3.9 | 3.9 | 3.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 | 3.2 | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 80% | 72% | 65.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.7% | 13.5% | 16.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.8% | 36.3% | 36.2% |
| Szerva Tartás % | 249.7% | 104.8% | 99.7% |
| Összes Nyert Pont | 78.5% | 61.6% | 56.2% |
| Stat. | Kemény (24) | Salak (20) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.3% | 52.5% |
| Nyert 1. Szerva | 68.7% | 62.7% |
| Nyert 2. Szerva | 52% | 51% |
| Ászok / Meccs | 3.5 | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 67.1% | 54.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.8% | 19.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.5% | 34.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61% |
| Nyert 1. Szerva | 67.3% |
| Nyert 2. Szerva | 51.7% |
| Ászok / Meccs | 3.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 65.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.2% |
| Szerva Tartás % | 99.7% |
| Összes Nyert Pont | 56.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.6% |
| Nyert 1. Szerva | 69% |
| Nyert 2. Szerva | 52.5% |
| Ászok / Meccs | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 72% |
| Kihasznált Bréklabdák | 13.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.3% |
| Szerva Tartás % | 104.8% |
| Összes Nyert Pont | 61.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63% |
| Nyert 1. Szerva | 64.4% |
| Nyert 2. Szerva | 44.3% |
| Ászok / Meccs | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 80% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.8% |
| Szerva Tartás % | 249.7% |
| Összes Nyert Pont | 78.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.3% |
| Nyert 1. Szerva | 68.7% |
| Nyert 2. Szerva | 52% |
| Ászok / Meccs | 3.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 67.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 52.5% |
| Nyert 1. Szerva | 62.7% |
| Nyert 2. Szerva | 51% |
| Ászok / Meccs | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 54.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.5% |