Lukas Pokorny Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
06:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8.2/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.3/10 | |
11:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
6.4/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
35 67 |
O8.5 |
7.8/10 | |
11:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 731 |
O8.5 |
7.7/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8/10 | |
09:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.9/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 166 |
O21.5 |
7.4/10 | |
08:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8.5/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 1
1
|
|
|
2 |
265 637 |
O21.5 |
6.2/10 | |
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
361 636 |
O18.5 |
6.7/10 |
Lukas Pokorny – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Lukas Pokorny egy 23 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 552. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 16 mérkőzést elemzett Lukas Pokorny részvételével, és több mint 56.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (35) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 65.4% | 65.6% | 61.1% |
| Nyert 1. Szerva | 70.7% | 72.6% | 67.6% |
| Nyert 2. Szerva | 54.5% | 50% | 46.2% |
| Ászok / Meccs | 7.1 | 6.4 | 6.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 | 1.7 | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 75% | 68.9% | 64.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.1% | 21% | 17.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.5% | 35.5% | 37.2% |
| Szerva Tartás % | 122.3% | 128.7% | 80.2% |
| Összes Nyert Pont | 66.5% | 63.3% | 53.6% |
| Stat. | Kemény (23) | Salak (12) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 58.1% | 64.1% |
| Nyert 1. Szerva | 72.2% | 63.3% |
| Nyert 2. Szerva | 46.3% | 46% |
| Ászok / Meccs | 7.7 | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 66.1% | 63.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.5% | 16.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.9% | 39% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.1% |
| Nyert 1. Szerva | 67.6% |
| Nyert 2. Szerva | 46.2% |
| Ászok / Meccs | 6.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 64.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.2% |
| Szerva Tartás % | 80.2% |
| Összes Nyert Pont | 53.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.6% |
| Nyert 1. Szerva | 72.6% |
| Nyert 2. Szerva | 50% |
| Ászok / Meccs | 6.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 68.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.5% |
| Szerva Tartás % | 128.7% |
| Összes Nyert Pont | 63.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.4% |
| Nyert 1. Szerva | 70.7% |
| Nyert 2. Szerva | 54.5% |
| Ászok / Meccs | 7.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 75% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.5% |
| Szerva Tartás % | 122.3% |
| Összes Nyert Pont | 66.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.1% |
| Nyert 1. Szerva | 72.2% |
| Nyert 2. Szerva | 46.3% |
| Ászok / Meccs | 7.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 66.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.1% |
| Nyert 1. Szerva | 63.3% |
| Nyert 2. Szerva | 46% |
| Ászok / Meccs | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 63.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39% |