Joao Victor Couto Loureiro Előrejelzések, statisztikák és forma
Aktuális forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 264 |
1 |
3.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 561 |
O20.5 |
7/10 | |
21:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 621 |
1 |
6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 265 |
O19.5 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U19.5 |
3.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 167 |
2 |
1.3/10 | |
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 661 |
|
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
|
Joao Victor Couto Loureiro – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Joao Victor Couto Loureiro 22 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 859. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 9 mérkőzést elemzett Joao Victor Couto Loureiro részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 hét (39) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 61.6% | 62.9% | 62.9% |
| Nyert 1. szerva | 64.7% | 62.9% | 62.9% |
| Nyert 2. szerva | 41.7% | 42.6% | 42.6% |
| Ászok / meccs | 3.8 | 3.6 | 3.7 |
| Kettős hibák / meccs | 4.6 | 4.5 | 4.9 |
| Hárított bréklabdák | 59.5% | 59.2% | 59.2% |
| Kihasznált bréklabdák | 23.1% | 25.4% | 25.4% |
| Nyert fogadópontok | 38.8% | 39.2% | 39.2% |
| Szervatartás % | 75.5% | 71.9% | 178.4% |
| Összes nyert pont | 54.3% | 53.3% | 53.3% |
| Stat. | Kemény (9) | Salak (30) |
|---|---|---|
| Első szerva % | - | 62.9% |
| Nyert 1. szerva | - | 62.9% |
| Nyert 2. szerva | - | 42.6% |
| Ászok / meccs | 4.3 | 3.6 |
| Kettős hibák / meccs | 6.3 | 4.5 |
| Hárított bréklabdák | - | 59.2% |
| Kihasznált bréklabdák | - | 25.4% |
| Nyert fogadópontok | 35.4% | 40.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 62.9% |
| Nyert 1. szerva | 62.9% |
| Nyert 2. szerva | 42.6% |
| Ászok / meccs | 3.7 |
| Kettős hibák / meccs | 4.9 |
| Hárított bréklabdák | 59.2% |
| Kihasznált bréklabdák | 25.4% |
| Nyert fogadópontok | 39.2% |
| Szervatartás % | 178.4% |
| Összes nyert pont | 53.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 62.9% |
| Nyert 1. szerva | 62.9% |
| Nyert 2. szerva | 42.6% |
| Ászok / meccs | 3.6 |
| Kettős hibák / meccs | 4.5 |
| Hárított bréklabdák | 59.2% |
| Kihasznált bréklabdák | 25.4% |
| Nyert fogadópontok | 39.2% |
| Szervatartás % | 71.9% |
| Összes nyert pont | 53.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 61.6% |
| Nyert 1. szerva | 64.7% |
| Nyert 2. szerva | 41.7% |
| Ászok / meccs | 3.8 |
| Kettős hibák / meccs | 4.6 |
| Hárított bréklabdák | 59.5% |
| Kihasznált bréklabdák | 23.1% |
| Nyert fogadópontok | 38.8% |
| Szervatartás % | 75.5% |
| Összes nyert pont | 54.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / meccs | 4.3 |
| Kettős hibák / meccs | 6.3 |
| Nyert fogadópontok | 35.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 62.9% |
| Nyert 1. szerva | 62.9% |
| Nyert 2. szerva | 42.6% |
| Ászok / meccs | 3.6 |
| Kettős hibák / meccs | 4.5 |
| Hárított bréklabdák | 59.2% |
| Kihasznált bréklabdák | 25.4% |
| Nyert fogadópontok | 40.1% |