Juan Sebastian Gomez Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 | |
16:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
7.7/10 | |
16:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
276 657 |
O19.5 |
10/10 | |
17:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 721 |
O20.5 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
561 736 |
O18.5 |
8.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:35 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 165 |
O20.5 |
6.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 462 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
653 276 |
O17.5 |
9/10 | |
17:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U24.5 |
8.2/10 | |
16:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
365 627 |
O17.5 |
9.1/10 | |
15:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 722 |
O18.5 |
6/10 | |
23:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O18.5 |
5.8/10 | |
15:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.4/10 | |
16:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
662 746 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
656 473 |
|
||
17:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 636 |
|
||
16:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
363 636 |
|
Juan Sebastian Gomez – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Juan Sebastian Gomez egy 33 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 15 mérkőzést elemzett Juan Sebastian Gomez részvételével, és több mint 73.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (28) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 68.2% | 71.3% | 71% |
| Nyert 1. Szerva | 61% | 61.7% | 61.1% |
| Nyert 2. Szerva | 37.6% | 44.1% | 44.8% |
| Ászok / Meccs | 2.7 | 2.5 | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 | 4.3 | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 38.5% | 50.5% | 51.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.4% | 34% | 29.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.9% | 42.7% | 41.8% |
| Szerva Tartás % | 160.3% | 85.2% | 100% |
| Összes Nyert Pont | 73% | 59.9% | 57.7% |
| Stat. | Kemény (5) | Salak (23) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 72.2% | 70.7% |
| Nyert 1. Szerva | 60.4% | 61.3% |
| Nyert 2. Szerva | 51.4% | 43.1% |
| Ászok / Meccs | 2.4 | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 40.9% | 54.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 9.1% | 36% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.8% | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71% |
| Nyert 1. Szerva | 61.1% |
| Nyert 2. Szerva | 44.8% |
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 51.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.8% |
| Szerva Tartás % | 100% |
| Összes Nyert Pont | 57.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.3% |
| Nyert 1. Szerva | 61.7% |
| Nyert 2. Szerva | 44.1% |
| Ászok / Meccs | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 50.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.7% |
| Szerva Tartás % | 85.2% |
| Összes Nyert Pont | 59.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.2% |
| Nyert 1. Szerva | 61% |
| Nyert 2. Szerva | 37.6% |
| Ászok / Meccs | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 38.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.9% |
| Szerva Tartás % | 160.3% |
| Összes Nyert Pont | 73% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 72.2% |
| Nyert 1. Szerva | 60.4% |
| Nyert 2. Szerva | 51.4% |
| Ászok / Meccs | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 40.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 9.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.7% |
| Nyert 1. Szerva | 61.3% |
| Nyert 2. Szerva | 43.1% |
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 54.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.8% |