Samuel Heredia Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:14 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
77 66 |
O18.5 |
5/10 | |
20:12 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 626 |
O19.5 |
6.2/10 | |
15:37 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
462 626 |
O19.5 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.9/10 | |
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
63 76 |
O20.5 |
1.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
3.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
O21.5 |
5.3/10 | |
19:35 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 165 |
O20.5 |
6.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
7.6/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 664 |
O21.5 |
7.5/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
266 647 |
2 |
4.1/10 | |
12:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
9.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 365 |
1 |
6.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
8.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
10/10 | |
07:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.3/10 | |
07:15 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
166 637 |
O20.5 |
6.7/10 |
Samuel Heredia – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Samuel Heredia egy 19 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 701. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 24 mérkőzést elemzett Samuel Heredia részvételével, és több mint 75% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (47) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 54.3% | 55.1% | 55% |
| Nyert 1. Szerva | 69.2% | 66.4% | 68.7% |
| Nyert 2. Szerva | 44.8% | 43.4% | 42% |
| Ászok / Meccs | 4.4 | 5 | 5.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.8 | 4.5 | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 58.5% | 59.4% | 65.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.4% | 22.7% | 19.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.2% | 38.2% | 37.7% |
| Szerva Tartás % | 80.7% | 73.9% | 100.8% |
| Összes Nyert Pont | 56% | 53.2% | 52.7% |
| Stat. | Kemény (18) | Salak (29) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 54.3% | 55.3% |
| Nyert 1. Szerva | 69.8% | 68.3% |
| Nyert 2. Szerva | 39.6% | 42.9% |
| Ászok / Meccs | 7.2 | 4.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 72.2% | 64.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.3% | 21.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.8% | 37.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 55% |
| Nyert 1. Szerva | 68.7% |
| Nyert 2. Szerva | 42% |
| Ászok / Meccs | 5.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 65.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.7% |
| Szerva Tartás % | 100.8% |
| Összes Nyert Pont | 52.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 55.1% |
| Nyert 1. Szerva | 66.4% |
| Nyert 2. Szerva | 43.4% |
| Ászok / Meccs | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 59.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.2% |
| Szerva Tartás % | 73.9% |
| Összes Nyert Pont | 53.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 54.3% |
| Nyert 1. Szerva | 69.2% |
| Nyert 2. Szerva | 44.8% |
| Ászok / Meccs | 4.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.8 |
| Hárított Bréklabdák | 58.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.2% |
| Szerva Tartás % | 80.7% |
| Összes Nyert Pont | 56% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 54.3% |
| Nyert 1. Szerva | 69.8% |
| Nyert 2. Szerva | 39.6% |
| Ászok / Meccs | 7.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 72.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 55.3% |
| Nyert 1. Szerva | 68.3% |
| Nyert 2. Szerva | 42.9% |
| Ászok / Meccs | 4.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 64.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.7% |