Leolia Jeanjean Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.2/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 264 |
O19.5 |
5.1/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
612 466 |
O18.5 |
7.3/10 | |
14:40 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 634 |
O19.5 |
7.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
613 266 |
2 |
7.6/10 | |
17:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 462 |
O18.5 |
5.7/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
632 466 |
2 |
7.6/10 | |
10:55 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 623 |
O20.5 |
3.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U21.5 |
5.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 732 |
O18.5 |
7/10 | |
23:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 561 |
O18.5 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
464 646 |
O20.5 |
5.1/10 | |
06:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.3/10 | |
05:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.1/10 | |
04:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 263 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
632 366 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
632 366 |
O20.5 |
5/10 |
Leolia Jeanjean – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Leolia Jeanjean egy 30 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 127. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 30 mérkőzést elemzett Leolia Jeanjean részvételével, és több mint 70% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (58) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 66.9% | 67.1% | 68.6% |
| Nyert 1. Szerva | 63.7% | 61.5% | 61.2% |
| Nyert 2. Szerva | 42.2% | 43.9% | 46.5% |
| Ászok / Meccs | 3.4 | 3 | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 | 3.4 | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 64.9% | 61.4% | 58% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.4% | 29% | 30.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.9% | 39.6% | 40.1% |
| Szerva Tartás % | 56.6% | 55.9% | 58.2% |
| Összes Nyert Pont | 49.6% | 47.9% | 48.4% |
| Stat. | Kemény (26) | Salak (27) | Fű (5) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 65.4% | 71.4% | 67.5% |
| Nyert 1. Szerva | 61.2% | 60.9% | 62.6% |
| Nyert 2. Szerva | 48% | 44.6% | 48.6% |
| Ászok / Meccs | 2.6 | 2.3 | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 | 3.6 | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 55.7% | 58.5% | 65.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.9% | 36.8% | 30.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.2% | 42.4% | 41.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.6% |
| Nyert 1. Szerva | 61.2% |
| Nyert 2. Szerva | 46.5% |
| Ászok / Meccs | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 58% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.1% |
| Szerva Tartás % | 58.2% |
| Összes Nyert Pont | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.1% |
| Nyert 1. Szerva | 61.5% |
| Nyert 2. Szerva | 43.9% |
| Ászok / Meccs | 3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 61.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.6% |
| Szerva Tartás % | 55.9% |
| Összes Nyert Pont | 47.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.9% |
| Nyert 1. Szerva | 63.7% |
| Nyert 2. Szerva | 42.2% |
| Ászok / Meccs | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 64.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.9% |
| Szerva Tartás % | 56.6% |
| Összes Nyert Pont | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.4% |
| Nyert 1. Szerva | 61.2% |
| Nyert 2. Szerva | 48% |
| Ászok / Meccs | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 55.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.4% |
| Nyert 1. Szerva | 60.9% |
| Nyert 2. Szerva | 44.6% |
| Ászok / Meccs | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 58.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.5% |
| Nyert 1. Szerva | 62.6% |
| Nyert 2. Szerva | 48.6% |
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 65.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.5% |