1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W75 Zagreb
  4. Lucrezia Stefanini
Lucrezia Stefanini

Lucrezia Stefanini Előrejelzések, Statisztikák és Forma

IT
Ranglista#154
Kor27
Magasság5'5"
KézJobbkezes

Aktuális Forma

L L L L L
18 Elemzett Mérkőzések
66.7% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

07:50

Lezárult
IT
L. Stefanini
SI
P. Hercog
0
2
225
-313

2

-313
462
616

O19.5

-128
6.2/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

10:00

Lezárult
IT
L. Stefanini (WC)
LV
J. Ostapenko
0
2
900
-1250

2

-1250
23
66

2

-1250
10/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

13:20

Lezárult
IT
L. Stefanini
DE
T. Korpatsch
0
2
255
-313

2

-313
34
66

2

-313
7.6/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

15:15

Lezárult
UA
Y. Starodubtseva
IT
L. Stefanini
2
0
-1429
1100

1

-1429
66
42

1

-1429
10/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

10:00

Lezárult
CZ
T. Martincova
IT
L. Stefanini
2
0
-278
195

1

-278
566
722

O20.5

-108
7.3/10

12:30

Lezárult
DE
A. Friedsam
IT
L. Stefanini
1
2
-105
-110

2

-110
364
616

O20.5

-128
6/10

09:30

Lezárult
CZ
A. Laboutkova
IT
L. Stefanini
1
2
270
-400

2

-400
664
376

O19.5

-118
8.3/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

20:25

Lezárult
IT
L. Stefanini
FR
D. Parry
1
2
205
-263

2

-263
22
66

U24.5

-238
10/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

19:10

Lezárult
IT
L. Stefanini
AT
S. Kraus
0
2
-102
-115

1

-102
647
266

1

-102
6.7/10

16:00

Lezárult
FR
L. Jeanjean
IT
L. Stefanini
1
2
-161
120

2

120
23
66

U21.5

-125
5.3/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

00:55

Lezárult
IT
L. Stefanini
AD
V. Jimenez
1
2
125
-149

2

-149
265
627

O19.5

-182
5.4/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

10:00

Lezárult
FR
F. Ferro
IT
L. Stefanini
2
0
-154
138

2

138
625
167

O19.5

-161
5.3/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

13:05

Lezárult
IT
L. Stefanini
PT
M. Jorge (WC)
1
2
-175
145

1

-175
656
473

O17.5

-385
10/10

16:10

Lezárult
CH
V. Golubic (1)
IT
L. Stefanini
1
2
-270
210

1

-270
166
634

1

-270
8/10

14:10

Lezárult
PT
A. Voloshchuk
IT
L. Stefanini
1
2
300
-400

2

-400
625
167

2

-400
5.2/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

09:00

Lezárult
IT
L. Stefanini (3)
SI
T. Zidanšek (7)
2
1
-102
-123

2

-123
265
637

O8.5

-238
9.9/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

01:55

Lezárult
NL
E. Vedder
IT
L. Stefanini
0
2
163
-200

2

-200
43
66

U26.5

-333
8.3/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

17:00

Lezárult
CN
S. Zhang
IT
L. Stefanini
2
0
-526
390

1

-526
66
42

1

-526
8/10

Lucrezia Stefanini – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Lucrezia Stefanini egy 27 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 154. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 18 mérkőzést elemzett Lucrezia Stefanini részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 Hét (58)
Első Szerva % 78% 77.4% 76.2%
Nyert 1. Szerva 51.1% 51.9% 54%
Nyert 2. Szerva 30% 40.2% 40.6%
Ászok / Meccs 0.1 0.2 0.2
Kettős Hibák / Meccs 4.8 4.2 3.8
Hárított Bréklabdák 45.3% 52.5% 51.8%
Kihasznált Bréklabdák 30.6% 42.2% 44.7%
Nyert Fogadó Pontok 43.3% 45.5% 47.1%
Szerva Tartás % 85.2% 61.9% 56.9%
Összes Nyert Pont 59.4% 53.2% 51.3%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (41) Salak (8) Fű (9)
Első Szerva % 75.8% 79.7% 75.1%
Nyert 1. Szerva 54.1% 48.7% 57%
Nyert 2. Szerva 38.9% 38.1% 47.5%
Ászok / Meccs 0.2 0.1 0.4
Kettős Hibák / Meccs 3.9 4.3 3.1
Hárított Bréklabdák 48.5% 50% 63.3%
Kihasznált Bréklabdák 45.2% 41.9% 44.8%
Nyert Fogadó Pontok 47% 47.1% 47.3%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (58) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %76.2%
Nyert 1. Szerva54%
Nyert 2. Szerva40.6%
Ászok / Meccs0.2
Kettős Hibák / Meccs3.8
Hárított Bréklabdák51.8%
Kihasznált Bréklabdák44.7%
Nyert Fogadó Pontok47.1%
Szerva Tartás %56.9%
Összes Nyert Pont51.3%
StatValue
Első Szerva %77.4%
Nyert 1. Szerva51.9%
Nyert 2. Szerva40.2%
Ászok / Meccs0.2
Kettős Hibák / Meccs4.2
Hárított Bréklabdák52.5%
Kihasznált Bréklabdák42.2%
Nyert Fogadó Pontok45.5%
Szerva Tartás %61.9%
Összes Nyert Pont53.2%
StatValue
Első Szerva %78%
Nyert 1. Szerva51.1%
Nyert 2. Szerva30%
Ászok / Meccs0.1
Kettős Hibák / Meccs4.8
Hárított Bréklabdák45.3%
Kihasznált Bréklabdák30.6%
Nyert Fogadó Pontok43.3%
Szerva Tartás %85.2%
Összes Nyert Pont59.4%
Statisztikák by Surface
Kemény (41) Salak (8) Fű (9)
StatValue
Első Szerva %75.8%
Nyert 1. Szerva54.1%
Nyert 2. Szerva38.9%
Ászok / Meccs0.2
Kettős Hibák / Meccs3.9
Hárított Bréklabdák48.5%
Kihasznált Bréklabdák45.2%
Nyert Fogadó Pontok47%
StatValue
Első Szerva %79.7%
Nyert 1. Szerva48.7%
Nyert 2. Szerva38.1%
Ászok / Meccs0.1
Kettős Hibák / Meccs4.3
Hárított Bréklabdák50%
Kihasznált Bréklabdák41.9%
Nyert Fogadó Pontok47.1%
StatValue
Első Szerva %75.1%
Nyert 1. Szerva57%
Nyert 2. Szerva47.5%
Ászok / Meccs0.4
Kettős Hibák / Meccs3.1
Hárított Bréklabdák63.3%
Kihasznált Bréklabdák44.8%
Nyert Fogadó Pontok47.3%