Margaux Rouvroy Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
624 266 |
2 |
3.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
13 66 |
U21.5 |
6.3/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
621 466 |
O20.5 |
4.3/10 | |
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
732 566 |
2 |
4.1/10 | |
12:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 165 |
1 |
6.1/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
621 466 |
2 |
6.1/10 | |
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
O19.5 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:14 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
365 627 |
2 |
7.8/10 | |
17:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
563 726 |
O20.5 |
4.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 643 |
O21.5 |
6.9/10 | |
15:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.5/10 | |
21:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
624 166 |
2 |
8.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 365 |
O19.5 |
7.6/10 | |
17:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 642 |
O20.5 |
3.8/10 | |
15:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
2.9/10 | |
14:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
632 366 |
O15.5 |
9.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 1
1
|
|
|
1 |
636 362 |
|
||
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 633 |
|
Margaux Rouvroy – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Margaux Rouvroy egy 24 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 18 mérkőzést elemzett Margaux Rouvroy részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (34) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | - | 68.6% |
| Nyert 1. Szerva | - | - | 54.5% |
| Nyert 2. Szerva | - | - | 41.8% |
| Ászok / Meccs | 1.2 | 2.6 | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 | 4.9 | 5.6 |
| Hárított Bréklabdák | - | - | 54.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | - | 39.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.5% | 46.9% | 46.6% |
| Szerva Tartás % | - | - | 124.7% |
| Összes Nyert Pont | 106% | 106.9% | 68.7% |
| Stat. | Kemény (9) | Salak (25) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 68.6% |
| Nyert 1. Szerva | - | 54.5% |
| Nyert 2. Szerva | - | 41.8% |
| Ászok / Meccs | 4.8 | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.2 | 5.4 |
| Hárított Bréklabdák | - | 54.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 39.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | - | 46.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.6% |
| Nyert 1. Szerva | 54.5% |
| Nyert 2. Szerva | 41.8% |
| Ászok / Meccs | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.6 |
| Hárított Bréklabdák | 54.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.6% |
| Szerva Tartás % | 124.7% |
| Összes Nyert Pont | 68.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.9 |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.9% |
| Összes Nyert Pont | 106.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.5% |
| Összes Nyert Pont | 106% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 4.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.2 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.6% |
| Nyert 1. Szerva | 54.5% |
| Nyert 2. Szerva | 41.8% |
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.4 |
| Hárított Bréklabdák | 54.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.6% |