Jenny Lim Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#492
Kor20
Aktuális Forma
W
L
L
W
L
11
Elemzett Mérkőzések
63.6%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
8.3/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:33 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
277 655 |
O20.5 |
5.9/10 | |
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
365 627 |
2 |
7.8/10 | |
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 263 |
O20.5 |
4.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O19.5 |
7.4/10 | |
19:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 365 |
O19.5 |
7.6/10 | |
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
631 466 |
O20.5 |
5.2/10 | |
15:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
273 656 |
O19.5 |
8.4/10 | |
15:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
625 167 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Jenny Lim – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Jenny Lim egy 20 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 11 mérkőzést elemzett Jenny Lim részvételével, és több mint 63.6% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (29) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | - | 73.8% |
| Nyert 1. Szerva | - | - | 55.6% |
| Nyert 2. Szerva | - | - | 31.3% |
| Ászok / Meccs | 1.1 | 1.4 | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 | 3.4 | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | - | - | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | - | 12.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.1% | 47.1% | 44.4% |
| Szerva Tartás % | - | - | 821.3% |
| Összes Nyert Pont | 95.6% | 95.6% | 78.7% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (15) | Salak (12) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 73.8% |
| Nyert 1. Szerva | - | 55.6% |
| Nyert 2. Szerva | - | 31.3% |
| Ászok / Meccs | 1.5 | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | - | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 12.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | - | 44.4% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (29)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.8% |
| Nyert 1. Szerva | 55.6% |
| Nyert 2. Szerva | 31.3% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.4% |
| Szerva Tartás % | 821.3% |
| Összes Nyert Pont | 78.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.1% |
| Összes Nyert Pont | 95.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.1% |
| Összes Nyert Pont | 95.6% |
Statisztikák by Surface
Kemény (15)
Salak (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.8% |
| Nyert 1. Szerva | 55.6% |
| Nyert 2. Szerva | 31.3% |
| Ászok / Meccs | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.4% |