Maximilian Neuchrist Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:36 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 36 |
1 |
1.4/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
6.4/10 | |
12:35 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
726 562 |
O19.5 |
7.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
O21.5 |
5/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
733 666 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 1
1
|
|
|
2 |
644 466 |
2 |
5.5/10 | |
10:15 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
3.4/10 | |
13:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.4/10 |
Maximilian Neuchrist – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Maximilian Neuchrist egy 34 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 762. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 10 mérkőzést elemzett Maximilian Neuchrist részvételével, és több mint 80% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (39) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.8% | 64.2% | 65.1% |
| Nyert 1. Szerva | 79.9% | 76.1% | 72.9% |
| Nyert 2. Szerva | 60% | 56.1% | 46% |
| Ászok / Meccs | 8.9 | 6.8 | 4.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.2 | 2 | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 76.9% | 70.7% | 68.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 3.9% | 5.5% | 6.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.3% | 34% | 33.4% |
| Szerva Tartás % | 115.8% | 106.8% | 135.9% |
| Összes Nyert Pont | 64.7% | 58.6% | 53.5% |
| Stat. | Kemény (9) | Salak (30) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 65.1% |
| Nyert 1. Szerva | - | 72.9% |
| Nyert 2. Szerva | - | 46% |
| Ászok / Meccs | 5.9 | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | - | 68.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 6.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.9% | 31.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.1% |
| Nyert 1. Szerva | 72.9% |
| Nyert 2. Szerva | 46% |
| Ászok / Meccs | 4.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 68.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 6.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.4% |
| Szerva Tartás % | 135.9% |
| Összes Nyert Pont | 53.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.2% |
| Nyert 1. Szerva | 76.1% |
| Nyert 2. Szerva | 56.1% |
| Ászok / Meccs | 6.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 70.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 5.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34% |
| Szerva Tartás % | 106.8% |
| Összes Nyert Pont | 58.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.8% |
| Nyert 1. Szerva | 79.9% |
| Nyert 2. Szerva | 60% |
| Ászok / Meccs | 8.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.2 |
| Hárított Bréklabdák | 76.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 3.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.3% |
| Szerva Tartás % | 115.8% |
| Összes Nyert Pont | 64.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 5.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.1% |
| Nyert 1. Szerva | 72.9% |
| Nyert 2. Szerva | 46% |
| Ászok / Meccs | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 68.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 6.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31.2% |