Valentini Grammatikopoulou Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#459
Kor28
Magasság5'5"
KézJobbkezes
Aktuális Forma
W
W
L
3
Elemzett Mérkőzések
33.3%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
6.9/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
1.9/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
361 636 |
2 |
1.9/10 |
Valentini Grammatikopoulou – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Valentini Grammatikopoulou egy 28 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 459. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 3 mérkőzést elemzett Valentini Grammatikopoulou részvételével, és több mint 33.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (45) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 71.1% | 71.5% |
| Nyert 1. Szerva | - | 52.2% | 64.5% |
| Nyert 2. Szerva | - | 50% | 53.2% |
| Ászok / Meccs | 0.6 | 0.9 | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.7 | 3.6 | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | - | 40% | 58.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 28.6% | 64.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | - | 43.9% | 58% |
| Szerva Tartás % | - | 230.9% | 200% |
| Összes Nyert Pont | - | 47.5% | 55.4% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (8) | Salak (33) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 71.1% | 71.6% |
| Nyert 1. Szerva | 52.2% | 68.6% |
| Nyert 2. Szerva | 50% | 54.3% |
| Ászok / Meccs | 0.9 | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.9 | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 40% | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.6% | 78.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.9% | 64.7% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (45)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.5% |
| Nyert 1. Szerva | 64.5% |
| Nyert 2. Szerva | 53.2% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 58.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 64.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 58% |
| Szerva Tartás % | 200% |
| Összes Nyert Pont | 55.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.1% |
| Nyert 1. Szerva | 52.2% |
| Nyert 2. Szerva | 50% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 40% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.9% |
| Szerva Tartás % | 230.9% |
| Összes Nyert Pont | 47.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.7 |
Statisztikák by Surface
Kemény (8)
Salak (33)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.1% |
| Nyert 1. Szerva | 52.2% |
| Nyert 2. Szerva | 50% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.9 |
| Hárított Bréklabdák | 40% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.6% |
| Nyert 1. Szerva | 68.6% |
| Nyert 2. Szerva | 54.3% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 78.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 64.7% |