Yexin MA Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:35 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
U22.5 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
627 265 |
O19.5 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:09 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
276 654 |
O20.5 |
7.2/10 | |
04:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
561 726 |
O20.5 |
6.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
646 267 |
O20.5 |
7.9/10 | |
01:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.5/10 | |
06:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
731 666 |
O15.5 |
7.1/10 | |
00:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
9.2/10 | |
01:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
8.3/10 | |
00:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
7.6/10 | |
00:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
O8.5 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
562 726 |
2 |
5.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
U27.5 |
8.4/10 | |
23:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
U24.5 |
4.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
636 167 |
O19.5 |
7.4/10 |
Yexin MA – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Yexin MA egy 26 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 22 mérkőzést elemzett Yexin MA részvételével, és több mint 68.2% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (55) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 80.2% | 68.9% | 61.3% |
| Nyert 1. Szerva | 53% | 56.4% | 59.5% |
| Nyert 2. Szerva | 54.5% | 51.4% | 49.2% |
| Ászok / Meccs | 1.7 | 2.3 | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 | 2.9 | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 45% | 48.7% | 52.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28% | 25% | 35.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.6% | 41.8% | 43.5% |
| Szerva Tartás % | 229.9% | 169.7% | 107.9% |
| Összes Nyert Pont | 76.3% | 70.9% | 59% |
| Stat. | Kemény (50) | Salak (4) | Fű (1) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 60.7% | 63.2% | 64.8% |
| Nyert 1. Szerva | 62.3% | 48.7% | 54.3% |
| Nyert 2. Szerva | 51.3% | 40.7% | 42.1% |
| Ászok / Meccs | 2.3 | 1 | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 | 3.8 | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 55.7% | 46.3% | 20% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.5% | 36.6% | 11.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.5% | 44.6% | 39.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.3% |
| Nyert 1. Szerva | 59.5% |
| Nyert 2. Szerva | 49.2% |
| Ászok / Meccs | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 52.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.5% |
| Szerva Tartás % | 107.9% |
| Összes Nyert Pont | 59% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.9% |
| Nyert 1. Szerva | 56.4% |
| Nyert 2. Szerva | 51.4% |
| Ászok / Meccs | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 48.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.8% |
| Szerva Tartás % | 169.7% |
| Összes Nyert Pont | 70.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 80.2% |
| Nyert 1. Szerva | 53% |
| Nyert 2. Szerva | 54.5% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 45% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.6% |
| Szerva Tartás % | 229.9% |
| Összes Nyert Pont | 76.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.7% |
| Nyert 1. Szerva | 62.3% |
| Nyert 2. Szerva | 51.3% |
| Ászok / Meccs | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 55.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.2% |
| Nyert 1. Szerva | 48.7% |
| Nyert 2. Szerva | 40.7% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 46.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.8% |
| Nyert 1. Szerva | 54.3% |
| Nyert 2. Szerva | 42.1% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 20% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.4% |