Yufei Ren Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U22.5 |
7.6/10 | |
09:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.4/10 | |
03:40 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U22.5 |
3.6/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
4.4/10 | |
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
466 647 |
O19.5 |
9.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
3.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
657 275 |
O19.5 |
9.1/10 | |
03:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.3/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
3.4/10 | |
05:09 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 561 |
1 |
3.9/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
7.2/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
10/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
7.7/10 | |
08:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
1.7/10 | |
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
9/10 | |
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
653 276 |
2 |
6.5/10 |
Yufei Ren – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Yufei Ren egy 19 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 28 mérkőzést elemzett Yufei Ren részvételével, és több mint 64.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (46) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 74.9% | 68.9% | 67% |
| Nyert 1. Szerva | 56.5% | 52.8% | 50.5% |
| Nyert 2. Szerva | 36.4% | 35.4% | 35.5% |
| Ászok / Meccs | 0.5 | 0.5 | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 | 2.3 | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 57.6% | 51.2% | 50.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.4% | 34.3% | 38.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.9% | 47.5% | 47.4% |
| Szerva Tartás % | 224.6% | 247.4% | 198.9% |
| Összes Nyert Pont | 80.6% | 81.5% | 70.4% |
| Stat. | Kemény (37) | Salak (8) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.5% | 71.6% |
| Nyert 1. Szerva | 48.9% | 51.6% |
| Nyert 2. Szerva | 28% | 43.8% |
| Ászok / Meccs | 1.2 | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 35% | 63.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25% | 52.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.2% | 49% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67% |
| Nyert 1. Szerva | 50.5% |
| Nyert 2. Szerva | 35.5% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 50.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.4% |
| Szerva Tartás % | 198.9% |
| Összes Nyert Pont | 70.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.9% |
| Nyert 1. Szerva | 52.8% |
| Nyert 2. Szerva | 35.4% |
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 51.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.5% |
| Szerva Tartás % | 247.4% |
| Összes Nyert Pont | 81.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 74.9% |
| Nyert 1. Szerva | 56.5% |
| Nyert 2. Szerva | 36.4% |
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 57.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.9% |
| Szerva Tartás % | 224.6% |
| Összes Nyert Pont | 80.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.5% |
| Nyert 1. Szerva | 48.9% |
| Nyert 2. Szerva | 28% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 35% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.6% |
| Nyert 1. Szerva | 51.6% |
| Nyert 2. Szerva | 43.8% |
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 63.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 52.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49% |