Aurora Zantedeschi Ramalan, Statistik & Prestasi
Prestasi Terkini
Ramalan Tenis
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Tamat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.4/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Tamat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
7.2/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:12 Tamat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.8/10 | |
10:00 Tamat |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
O19.5 |
7.9/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Tamat |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
U20.5 |
4.1/10 | |
07:00 Tamat |
| 2
0
|
|
|
2 |
561 726 |
O20.5 |
3.7/10 | |
10:00 Tamat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
U20.5 |
4.9/10 | |
10:00 Tamat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8/10 | |
10:00 Tamat |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 464 |
O20.5 |
7.3/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Tamat |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O20.5 |
5.8/10 | |
09:00 Tamat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
5.7/10 | |
13:30 Tamat |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 643 |
1 |
5.4/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Tamat |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 367 |
O20.5 |
4.7/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Tamat |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 164 |
O20.5 |
2.9/10 |
Mengenai Aurora Zantedeschi – Ramalan & Statistik Tenis
Aurora Zantedeschi ialah pemain tenis profesional berusia 24 tahun. Algoritma AI kami telah menganalisis 14 perlawanan yang melibatkan Aurora Zantedeschi, mencapai ketepatan ramalan lebih daripada 42.9%. Halaman ini menyediakan ramalan yang dijana AI untuk perlawanan akan datang — termasuk Pemenang Perlawanan dan Skor — serta statistik terperinci tentang servis, pulangan, dan penukaran break point.
Walaupun ramalan aktif hanya tersedia untuk pelanggan, kami menjamin ketelusan penuh: semua keputusan perlawanan yang telah selesai kekal kelihatan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa.
| Statistik | 10 Terakhir (10) | 20 Terakhir (20) | 52 Minggu Terakhir (42) |
|---|---|---|---|
| Servis Pertama % | - | 57.8% | 62.3% |
| Servis Pertama Menang | - | 59.4% | 58.4% |
| Servis Kedua Menang | - | 49.6% | 45.2% |
| Ace / Perlawanan | 1.4 | 1.8 | 1.4 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 2 | 3.2 | 3.1 |
| Break Point Diselamatkan | - | 64.1% | 58% |
| Break Point Ditukar | - | 35.9% | 29.4% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 45.4% | 44.5% | 43.2% |
| Peratusan Hold Servis | - | 154.1% | 117.3% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 102.6% | 73.7% | 60.5% |
| Statistik | Keras (4) | Tanah Liat (38) |
|---|---|---|
| Servis Pertama % | 52.4% | 63.6% |
| Servis Pertama Menang | 54.5% | 58.8% |
| Servis Kedua Menang | 55% | 43.5% |
| Ace / Perlawanan | 2.3 | 1.3 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 5.3 | 2.9 |
| Break Point Diselamatkan | 69.2% | 56.6% |
| Break Point Ditukar | 27.3% | 29.6% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 40.8% | 43.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 62.3% |
| Servis Pertama Menang | 58.4% |
| Servis Kedua Menang | 45.2% |
| Ace / Perlawanan | 1.4 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 3.1 |
| Break Point Diselamatkan | 58% |
| Break Point Ditukar | 29.4% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 43.2% |
| Peratusan Hold Servis | 117.3% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 60.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 57.8% |
| Servis Pertama Menang | 59.4% |
| Servis Kedua Menang | 49.6% |
| Ace / Perlawanan | 1.8 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 3.2 |
| Break Point Diselamatkan | 64.1% |
| Break Point Ditukar | 35.9% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 44.5% |
| Peratusan Hold Servis | 154.1% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 73.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ace / Perlawanan | 1.4 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 2 |
| Mata Pulangan Dimenangi | 45.4% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 102.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 52.4% |
| Servis Pertama Menang | 54.5% |
| Servis Kedua Menang | 55% |
| Ace / Perlawanan | 2.3 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 5.3 |
| Break Point Diselamatkan | 69.2% |
| Break Point Ditukar | 27.3% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 40.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 63.6% |
| Servis Pertama Menang | 58.8% |
| Servis Kedua Menang | 43.5% |
| Ace / Perlawanan | 1.3 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 2.9 |
| Break Point Diselamatkan | 56.6% |
| Break Point Ditukar | 29.6% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 43.3% |