Gabriela Cé Ramalan, Statistik & Prestasi
Prestasi Terkini
Ramalan Tenis
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:05 Tamat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
5.4/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Tamat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.5/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Tamat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
6.2/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Tamat |
| 2
0
|
|
|
2 |
065 627 |
2 |
2.9/10 | |
13:00 Tamat |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 632 |
O19.5 |
7.2/10 | |
15:00 Tamat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Tamat |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 461 |
1 |
1.7/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Tamat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.3/10 | |
12:00 Tamat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.7/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Tamat |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 625 |
O19.5 |
7/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Tamat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 21 |
U19.5 |
6.1/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:50 Tamat |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
O20.5 |
7.6/10 | |
18:30 Tamat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 643 |
|
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Tamat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
|
||
14:00 Tamat |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 732 |
|
Mengenai Gabriela Cé – Ramalan & Statistik Tenis
Gabriela Cé ialah pemain tenis profesional berusia 32 tahun. Algoritma AI kami telah menganalisis 11 perlawanan yang melibatkan Gabriela Cé, mencapai ketepatan ramalan lebih daripada 45.5%. Halaman ini menyediakan ramalan yang dijana AI untuk perlawanan akan datang — termasuk Pemenang Perlawanan dan Skor — serta statistik terperinci tentang servis, pulangan, dan penukaran break point.
Walaupun ramalan aktif hanya tersedia untuk pelanggan, kami menjamin ketelusan penuh: semua keputusan perlawanan yang telah selesai kekal kelihatan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa.
| Statistik | 10 Terakhir (10) | 20 Terakhir (20) | 52 Minggu Terakhir (45) |
|---|---|---|---|
| Servis Pertama % | 67.5% | 66.9% | 66.9% |
| Servis Pertama Menang | 55.3% | 53.3% | 53.3% |
| Servis Kedua Menang | 41.4% | 38.8% | 38.8% |
| Ace / Perlawanan | 0.4 | 0.3 | 0.4 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 3.5 | 3 | 3.3 |
| Break Point Diselamatkan | 54.5% | 44.2% | 44.2% |
| Break Point Ditukar | 46.3% | 34.5% | 34.5% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 46.2% | 43.5% | 43.5% |
| Peratusan Hold Servis | 87.9% | 68.4% | 179.6% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 61.1% | 53.3% | 53.3% |
| Statistik | Keras (2) | Tanah Liat (43) |
|---|---|---|
| Servis Pertama % | - | 66.9% |
| Servis Pertama Menang | - | 53.3% |
| Servis Kedua Menang | - | 38.8% |
| Ace / Perlawanan | 0.5 | 0.4 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 2 | 3.3 |
| Break Point Diselamatkan | - | 44.2% |
| Break Point Ditukar | - | 34.5% |
| Mata Pulangan Dimenangi | - | 43.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 66.9% |
| Servis Pertama Menang | 53.3% |
| Servis Kedua Menang | 38.8% |
| Ace / Perlawanan | 0.4 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 3.3 |
| Break Point Diselamatkan | 44.2% |
| Break Point Ditukar | 34.5% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 43.5% |
| Peratusan Hold Servis | 179.6% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 53.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 66.9% |
| Servis Pertama Menang | 53.3% |
| Servis Kedua Menang | 38.8% |
| Ace / Perlawanan | 0.3 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 3 |
| Break Point Diselamatkan | 44.2% |
| Break Point Ditukar | 34.5% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 43.5% |
| Peratusan Hold Servis | 68.4% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 53.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 67.5% |
| Servis Pertama Menang | 55.3% |
| Servis Kedua Menang | 41.4% |
| Ace / Perlawanan | 0.4 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 3.5 |
| Break Point Diselamatkan | 54.5% |
| Break Point Ditukar | 46.3% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 46.2% |
| Peratusan Hold Servis | 87.9% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 61.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ace / Perlawanan | 0.5 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 2 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 66.9% |
| Servis Pertama Menang | 53.3% |
| Servis Kedua Menang | 38.8% |
| Ace / Perlawanan | 0.4 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 3.3 |
| Break Point Diselamatkan | 44.2% |
| Break Point Ditukar | 34.5% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 43.5% |