Jamie Mackenzie Ramalan, Statistik & Prestasi
Prestasi Terkini
Ramalan Tenis
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Tamat |
| 2
0
|
|
|
1 |
376 664 |
1 |
8.3/10 | |
05:00 Tamat |
| 2
0
|
|
|
2 |
734 666 |
2 |
8.3/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Tamat |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
2.7/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Tamat |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 562 |
1 |
5.3/10 | |
09:30 Tamat |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 264 |
1 |
3.9/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Tamat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Tamat |
| 2
1
|
|
|
2 |
731 566 |
2 |
4.2/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:35 Tamat |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O21.5 |
5.5/10 | |
01:30 Tamat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.5/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Tamat |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
2.6/10 | |
01:50 Tamat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.7/10 |
Mengenai Jamie Mackenzie – Ramalan & Statistik Tenis
Jamie Mackenzie ialah pemain tenis profesional berusia 17 tahun, bermain dengan tangan kanan, kini berada di kedudukan No. 917 dunia. Algoritma AI kami telah menganalisis 11 perlawanan yang melibatkan Jamie Mackenzie, mencapai ketepatan ramalan lebih daripada 45.5%. Halaman ini menyediakan ramalan yang dijana AI untuk perlawanan akan datang — termasuk Pemenang Perlawanan dan Skor — serta statistik terperinci tentang servis, pulangan, dan penukaran break point.
Walaupun ramalan aktif hanya tersedia untuk pelanggan, kami menjamin ketelusan penuh: semua keputusan perlawanan yang telah selesai kekal kelihatan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa.
| Statistik | 10 Terakhir (10) | 20 Terakhir (20) | 52 Minggu Terakhir (26) |
|---|---|---|---|
| Servis Pertama % | 50% | 60.6% | 60.5% |
| Servis Pertama Menang | 75.8% | 81.7% | 77.4% |
| Servis Kedua Menang | 33.3% | 43.1% | 45.1% |
| Ace / Perlawanan | 4.6 | 6 | 5.8 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 5.7 | 4.4 | 4.4 |
| Break Point Diselamatkan | 50% | 53.6% | 59.1% |
| Break Point Ditukar | 20% | 20.3% | 14.6% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 40% | 38.9% | 39.9% |
| Peratusan Hold Servis | 722.7% | 182.3% | 141.4% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 98.2% | 76.7% | 71.9% |
| Statistik | Keras (15) | Tanah Liat (11) |
|---|---|---|
| Servis Pertama % | 62.6% | 58.1% |
| Servis Pertama Menang | 82.6% | 71.1% |
| Servis Kedua Menang | 45.7% | 44.6% |
| Ace / Perlawanan | 7.3 | 3.6 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 3.7 | 5.3 |
| Break Point Diselamatkan | 54.5% | 63.6% |
| Break Point Ditukar | 20.3% | 6.8% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 37.4% | 42.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 60.5% |
| Servis Pertama Menang | 77.4% |
| Servis Kedua Menang | 45.1% |
| Ace / Perlawanan | 5.8 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 4.4 |
| Break Point Diselamatkan | 59.1% |
| Break Point Ditukar | 14.6% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 39.9% |
| Peratusan Hold Servis | 141.4% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 71.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 60.6% |
| Servis Pertama Menang | 81.7% |
| Servis Kedua Menang | 43.1% |
| Ace / Perlawanan | 6 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 4.4 |
| Break Point Diselamatkan | 53.6% |
| Break Point Ditukar | 20.3% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 38.9% |
| Peratusan Hold Servis | 182.3% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 76.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 50% |
| Servis Pertama Menang | 75.8% |
| Servis Kedua Menang | 33.3% |
| Ace / Perlawanan | 4.6 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 5.7 |
| Break Point Diselamatkan | 50% |
| Break Point Ditukar | 20% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 40% |
| Peratusan Hold Servis | 722.7% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 98.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 62.6% |
| Servis Pertama Menang | 82.6% |
| Servis Kedua Menang | 45.7% |
| Ace / Perlawanan | 7.3 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 3.7 |
| Break Point Diselamatkan | 54.5% |
| Break Point Ditukar | 20.3% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 37.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 58.1% |
| Servis Pertama Menang | 71.1% |
| Servis Kedua Menang | 44.6% |
| Ace / Perlawanan | 3.6 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 5.3 |
| Break Point Diselamatkan | 63.6% |
| Break Point Ditukar | 6.8% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 42.6% |