Marc-Andrea Huesler Ramalan, Statistik & Prestasi
Prestasi Terkini
Ramalan Tenis
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Tamat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 63 |
1 |
10/10 | |
10:00 Tamat |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 636 |
O20.5 |
8/10 | |
10:00 Tamat |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 634 |
O19.5 |
8.5/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Tamat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.2/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:35 Tamat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.8/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Tamat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U26.5 |
5.6/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:40 Tamat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U25.5 |
8.6/10 | |
22:00 Tamat |
| 2
0
|
|
|
1 |
647 266 |
O18.5 |
9.4/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:20 Tamat |
| 2
0
|
|
|
2 |
564 736 |
O20.5 |
9.7/10 | |
12:35 Tamat |
| 2
0
|
|
|
2 |
642 466 |
2 |
6.2/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:35 Tamat |
| 2
1
|
|
|
2 |
732 566 |
O20.5 |
7.9/10 | |
16:00 Tamat |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
1.5/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Tamat |
| 0
2
|
|
|
2 |
645 267 |
O21.5 |
7.2/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:55 Tamat |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 732 |
O19.5 |
8.3/10 | |
18:15 Tamat |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 466 |
O9.5 |
7.8/10 | |
16:40 Tamat |
| 1
2
|
|
|
1 |
277 655 |
O9.5 |
7.7/10 | |
17:35 Tamat |
| 2
0
|
|
|
2 |
733 666 |
O19.5 |
8.6/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:40 Tamat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
|
||
08:30 Tamat |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
|
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:40 Tamat |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
|
Mengenai Marc-Andrea Huesler – Ramalan & Statistik Tenis
Marc-Andrea Huesler ialah pemain tenis profesional berusia 29 tahun, bermain dengan tangan kanan, kini berada di kedudukan No. 301 dunia. Algoritma AI kami telah menganalisis 17 perlawanan yang melibatkan Marc-Andrea Huesler, mencapai ketepatan ramalan lebih daripada 47.1%. Halaman ini menyediakan ramalan yang dijana AI untuk perlawanan akan datang — termasuk Pemenang Perlawanan dan Skor — serta statistik terperinci tentang servis, pulangan, dan penukaran break point.
Walaupun ramalan aktif hanya tersedia untuk pelanggan, kami menjamin ketelusan penuh: semua keputusan perlawanan yang telah selesai kekal kelihatan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa.
| Statistik | 10 Terakhir (10) | 20 Terakhir (20) | 52 Minggu Terakhir (49) |
|---|---|---|---|
| Servis Pertama % | 57.6% | 60.4% | 61.3% |
| Servis Pertama Menang | 74.5% | 73.7% | 73.2% |
| Servis Kedua Menang | 51.8% | 53.6% | 51.5% |
| Ace / Perlawanan | 8.2 | 8.4 | 8.7 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 3.5 | 3 | 2.8 |
| Break Point Diselamatkan | 64.8% | 65.3% | 64.5% |
| Break Point Ditukar | 20.2% | 17.5% | 15% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 36.9% | 35.3% | 35.4% |
| Peratusan Hold Servis | 64.8% | 65.8% | 64.8% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 50.7% | 50.4% | 50.3% |
| Statistik | Keras (33) | Tanah Liat (10) | Rumput (5) |
|---|---|---|---|
| Servis Pertama % | 62.4% | 53.8% | 64.8% |
| Servis Pertama Menang | 74.5% | 71.3% | 71.4% |
| Servis Kedua Menang | 53.3% | 48.3% | 49.4% |
| Ace / Perlawanan | 9.8 | 5.3 | 9 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 2.6 | 3.1 | 3.6 |
| Break Point Diselamatkan | 61.4% | 68.6% | 64% |
| Break Point Ditukar | 15.4% | 19.8% | 7.2% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 34.6% | 41.3% | 31.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 61.3% |
| Servis Pertama Menang | 73.2% |
| Servis Kedua Menang | 51.5% |
| Ace / Perlawanan | 8.7 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 2.8 |
| Break Point Diselamatkan | 64.5% |
| Break Point Ditukar | 15% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 35.4% |
| Peratusan Hold Servis | 64.8% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 60.4% |
| Servis Pertama Menang | 73.7% |
| Servis Kedua Menang | 53.6% |
| Ace / Perlawanan | 8.4 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 3 |
| Break Point Diselamatkan | 65.3% |
| Break Point Ditukar | 17.5% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 35.3% |
| Peratusan Hold Servis | 65.8% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 57.6% |
| Servis Pertama Menang | 74.5% |
| Servis Kedua Menang | 51.8% |
| Ace / Perlawanan | 8.2 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 3.5 |
| Break Point Diselamatkan | 64.8% |
| Break Point Ditukar | 20.2% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 36.9% |
| Peratusan Hold Servis | 64.8% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 62.4% |
| Servis Pertama Menang | 74.5% |
| Servis Kedua Menang | 53.3% |
| Ace / Perlawanan | 9.8 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 2.6 |
| Break Point Diselamatkan | 61.4% |
| Break Point Ditukar | 15.4% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 34.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 53.8% |
| Servis Pertama Menang | 71.3% |
| Servis Kedua Menang | 48.3% |
| Ace / Perlawanan | 5.3 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 3.1 |
| Break Point Diselamatkan | 68.6% |
| Break Point Ditukar | 19.8% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 41.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 64.8% |
| Servis Pertama Menang | 71.4% |
| Servis Kedua Menang | 49.4% |
| Ace / Perlawanan | 9 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 3.6 |
| Break Point Diselamatkan | 64% |
| Break Point Ditukar | 7.2% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 31.2% |