Maxim Shin Ramalan, Statistik & Prestasi
Prestasi Terkini
Ramalan Tenis
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:10 Tamat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.8/10 | |
11:15 Tamat |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Tamat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.8/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:20 Tamat |
| 0
2
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
6.3/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Tamat |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 065 |
1 |
8.3/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Tamat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8.5/10 | |
11:00 Tamat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U19.5 |
4.2/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Tamat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4/10 |
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:45 Tamat |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
|
||
06:30 Tamat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
|
Mengenai Maxim Shin – Ramalan & Statistik Tenis
Maxim Shin ialah pemain tenis profesional berusia 22 tahun, bermain dengan tangan kanan, kini berada di kedudukan No. 982 dunia. Algoritma AI kami telah menganalisis 8 perlawanan yang melibatkan Maxim Shin, mencapai ketepatan ramalan lebih daripada 75%. Halaman ini menyediakan ramalan yang dijana AI untuk perlawanan akan datang — termasuk Pemenang Perlawanan dan Skor — serta statistik terperinci tentang servis, pulangan, dan penukaran break point.
Walaupun ramalan aktif hanya tersedia untuk pelanggan, kami menjamin ketelusan penuh: semua keputusan perlawanan yang telah selesai kekal kelihatan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa.
| Statistik | 10 Terakhir (10) | 20 Terakhir (20) | 52 Minggu Terakhir (32) |
|---|---|---|---|
| Servis Pertama % | 51.2% | 51.2% | 57.1% |
| Servis Pertama Menang | 54.8% | 54.8% | 53.7% |
| Servis Kedua Menang | 40.7% | 40.7% | 43.2% |
| Ace / Perlawanan | 1.9 | 2.1 | 3.3 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 5.8 | 5.6 | 6 |
| Break Point Diselamatkan | 47.1% | 47.1% | 57.7% |
| Break Point Ditukar | 26.3% | 26.3% | 24.1% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 37.4% | 37.4% | 35.6% |
| Peratusan Hold Servis | 271.9% | 357% | 454% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 80.3% | 80.3% | 72.4% |
| Statistik | Keras (26) | Tanah Liat (4) |
|---|---|---|
| Servis Pertama % | 67.6% | 51.2% |
| Servis Pertama Menang | 52.2% | 54.8% |
| Servis Kedua Menang | 50% | 40.7% |
| Ace / Perlawanan | 3.8 | 0.8 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 6.2 | 6.5 |
| Break Point Diselamatkan | 77.8% | 47.1% |
| Break Point Ditukar | 20% | 26.3% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 34.8% | 39.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 57.1% |
| Servis Pertama Menang | 53.7% |
| Servis Kedua Menang | 43.2% |
| Ace / Perlawanan | 3.3 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 6 |
| Break Point Diselamatkan | 57.7% |
| Break Point Ditukar | 24.1% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 35.6% |
| Peratusan Hold Servis | 454% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 72.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 51.2% |
| Servis Pertama Menang | 54.8% |
| Servis Kedua Menang | 40.7% |
| Ace / Perlawanan | 2.1 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 5.6 |
| Break Point Diselamatkan | 47.1% |
| Break Point Ditukar | 26.3% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 37.4% |
| Peratusan Hold Servis | 357% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 80.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 51.2% |
| Servis Pertama Menang | 54.8% |
| Servis Kedua Menang | 40.7% |
| Ace / Perlawanan | 1.9 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 5.8 |
| Break Point Diselamatkan | 47.1% |
| Break Point Ditukar | 26.3% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 37.4% |
| Peratusan Hold Servis | 271.9% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 80.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 67.6% |
| Servis Pertama Menang | 52.2% |
| Servis Kedua Menang | 50% |
| Ace / Perlawanan | 3.8 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 6.2 |
| Break Point Diselamatkan | 77.8% |
| Break Point Ditukar | 20% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 34.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 51.2% |
| Servis Pertama Menang | 54.8% |
| Servis Kedua Menang | 40.7% |
| Ace / Perlawanan | 0.8 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 6.5 |
| Break Point Diselamatkan | 47.1% |
| Break Point Ditukar | 26.3% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 39.4% |