Stephanos Schinas Ramalan, Statistik & Prestasi
Prestasi Terkini
L
L
L
3
Perlawanan Dianalisis
100%
Ketepatan Ramalan
Ramalan Tenis
Dikuasakan oleh 
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Tamat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
Jam
Perl.
Best Tip
Kepc.
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Tamat |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 627 |
2 |
8/10 |
Jam
Perl.
Best Tip
Kepc.
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Tamat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.3/10 |
Jam
Perl.
Best Tip
Kepc.
Mengenai Stephanos Schinas – Ramalan & Statistik Tenis
Stephanos Schinas Algoritma AI kami telah menganalisis 3 perlawanan yang melibatkan Stephanos Schinas, mencapai ketepatan ramalan lebih daripada 100%. Halaman ini menyediakan ramalan yang dijana AI untuk perlawanan akan datang — termasuk Pemenang Perlawanan dan Skor — serta statistik terperinci tentang servis, pulangan, dan penukaran break point.
Walaupun ramalan aktif hanya tersedia untuk pelanggan, kami menjamin ketelusan penuh: semua keputusan perlawanan yang telah selesai kekal kelihatan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa.
Statistik Servis & Statistik Pulangan
| Statistik | 10 Terakhir (10) | 20 Terakhir (20) | 52 Minggu Terakhir (22) |
|---|---|---|---|
| Servis Pertama % | 56.1% | 57.2% | 57.4% |
| Servis Pertama Menang | 60.8% | 58.8% | 58.9% |
| Servis Kedua Menang | 43.3% | 40.6% | 39.7% |
| Ace / Perlawanan | 1.2 | 1.4 | 1.4 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 5.4 | 6 | 6.4 |
| Break Point Diselamatkan | 38.9% | 44.4% | 43.9% |
| Break Point Ditukar | 30.4% | 24.6% | 26.9% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 37.1% | 37.5% | 38.4% |
| Peratusan Hold Servis | 78.4% | 59.3% | 60.7% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 53.4% | 46.1% | 46.3% |
Statistik by Surface
| Statistik | Keras (7) | Tanah Liat (14) |
|---|---|---|
| Servis Pertama % | 48.6% | 58.5% |
| Servis Pertama Menang | 44.2% | 60.3% |
| Servis Kedua Menang | 34.5% | 40.5% |
| Ace / Perlawanan | 1 | 1.6 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 6.7 | 6.4 |
| Break Point Diselamatkan | 29.4% | 45.9% |
| Break Point Ditukar | 21.4% | 27.5% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 32% | 40.5% |
Statistik Servis & Statistik Pulangan
52 Minggu Terakhir (22)
20 Terakhir (20)
10 Terakhir (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 57.4% |
| Servis Pertama Menang | 58.9% |
| Servis Kedua Menang | 39.7% |
| Ace / Perlawanan | 1.4 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 6.4 |
| Break Point Diselamatkan | 43.9% |
| Break Point Ditukar | 26.9% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 38.4% |
| Peratusan Hold Servis | 60.7% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 46.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 57.2% |
| Servis Pertama Menang | 58.8% |
| Servis Kedua Menang | 40.6% |
| Ace / Perlawanan | 1.4 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 6 |
| Break Point Diselamatkan | 44.4% |
| Break Point Ditukar | 24.6% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 37.5% |
| Peratusan Hold Servis | 59.3% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 46.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 56.1% |
| Servis Pertama Menang | 60.8% |
| Servis Kedua Menang | 43.3% |
| Ace / Perlawanan | 1.2 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 5.4 |
| Break Point Diselamatkan | 38.9% |
| Break Point Ditukar | 30.4% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 37.1% |
| Peratusan Hold Servis | 78.4% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 53.4% |
Statistik by Surface
Keras (7)
Tanah Liat (14)
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 48.6% |
| Servis Pertama Menang | 44.2% |
| Servis Kedua Menang | 34.5% |
| Ace / Perlawanan | 1 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 6.7 |
| Break Point Diselamatkan | 29.4% |
| Break Point Ditukar | 21.4% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 32% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 58.5% |
| Servis Pertama Menang | 60.3% |
| Servis Kedua Menang | 40.5% |
| Ace / Perlawanan | 1.6 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 6.4 |
| Break Point Diselamatkan | 45.9% |
| Break Point Ditukar | 27.5% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 40.5% |