Yuka Matsumoto Ramalan, Statistik & Prestasi
Prestasi Terkini
L
L
L
2
Perlawanan Dianalisis
50%
Ketepatan Ramalan
Ramalan Tenis
Dikuasakan oleh 
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:47 Tamat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.5/10 |
Jam
Perl.
Best Tip
Kepc.
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Tamat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5/10 |
Jam
Perl.
Best Tip
Kepc.
| Tarikh | Perl. | Skor | 1 | 2 | TIP | SKOR RAML. | BEST TIP | KEPC. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Tamat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
Jam
Perl.
Best Tip
Kepc.
Mengenai Yuka Matsumoto – Ramalan & Statistik Tenis
Yuka Matsumoto Algoritma AI kami telah menganalisis 2 perlawanan yang melibatkan Yuka Matsumoto, mencapai ketepatan ramalan lebih daripada 50%. Halaman ini menyediakan ramalan yang dijana AI untuk perlawanan akan datang — termasuk Pemenang Perlawanan dan Skor — serta statistik terperinci tentang servis, pulangan, dan penukaran break point.
Walaupun ramalan aktif hanya tersedia untuk pelanggan, kami menjamin ketelusan penuh: semua keputusan perlawanan yang telah selesai kekal kelihatan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa.
Statistik Servis & Statistik Pulangan
| Statistik | 10 Terakhir (10) | 20 Terakhir (17) | 52 Minggu Terakhir (17) |
|---|---|---|---|
| Servis Pertama % | 65.3% | 66.5% | 66.5% |
| Servis Pertama Menang | 59.9% | 54.8% | 54.8% |
| Servis Kedua Menang | 42.6% | 46.1% | 46.1% |
| Ace / Perlawanan | 0.4 | 0.2 | 0.2 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 1.3 | 1.2 | 1.2 |
| Break Point Diselamatkan | 43.4% | 47.3% | 47.3% |
| Break Point Ditukar | 50% | 34.1% | 34.1% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 48.7% | 44.2% | 44.2% |
| Peratusan Hold Servis | 70.9% | 60.1% | 60.1% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 41.8% | 41.7% | 41.7% |
Statistik by Surface
| Statistik | Keras (17) |
|---|---|
| Servis Pertama % | 66.5% |
| Servis Pertama Menang | 54.8% |
| Servis Kedua Menang | 46.1% |
| Ace / Perlawanan | 0.2 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 1.2 |
| Break Point Diselamatkan | 47.3% |
| Break Point Ditukar | 34.1% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 44.2% |
Statistik Servis & Statistik Pulangan
52 Minggu Terakhir (17)
20 Terakhir (17)
10 Terakhir (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 66.5% |
| Servis Pertama Menang | 54.8% |
| Servis Kedua Menang | 46.1% |
| Ace / Perlawanan | 0.2 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 1.2 |
| Break Point Diselamatkan | 47.3% |
| Break Point Ditukar | 34.1% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 44.2% |
| Peratusan Hold Servis | 60.1% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 41.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 66.5% |
| Servis Pertama Menang | 54.8% |
| Servis Kedua Menang | 46.1% |
| Ace / Perlawanan | 0.2 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 1.2 |
| Break Point Diselamatkan | 47.3% |
| Break Point Ditukar | 34.1% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 44.2% |
| Peratusan Hold Servis | 60.1% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 41.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 65.3% |
| Servis Pertama Menang | 59.9% |
| Servis Kedua Menang | 42.6% |
| Ace / Perlawanan | 0.4 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 1.3 |
| Break Point Diselamatkan | 43.4% |
| Break Point Ditukar | 50% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 48.7% |
| Peratusan Hold Servis | 70.9% |
| Jumlah Mata Dimenangi | 41.8% |
Statistik by Surface
Keras (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Servis Pertama % | 66.5% |
| Servis Pertama Menang | 54.8% |
| Servis Kedua Menang | 46.1% |
| Ace / Perlawanan | 0.2 |
| Kesalahan Berganda / Perlawanan | 1.2 |
| Break Point Diselamatkan | 47.3% |
| Break Point Ditukar | 34.1% |
| Mata Pulangan Dimenangi | 44.2% |