Adrien Gobat Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.9/10 | |
17:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
3.9/10 | |
14:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
2.3/10 | |
09:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 366 |
2 |
3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
2.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 661 |
1 |
6.6/10 | |
11:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
736 662 |
O21.5 |
6.2/10 |
Over Adrien Gobat – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Adrien Gobat is een 24-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 751e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 9 wedstrijden van Adrien Gobat geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 77.8% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (32) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 75.3% | 66.8% | 66.7% |
| 1e Service Gewonnen | 63.8% | 63% | 62.5% |
| 2e Service Gewonnen | 26.3% | 42.7% | 44.5% |
| Aces / Wedstrijd | 3.6 | 3.4 | 2.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.9 | 3 | 2.9 |
| Breakpunten Gered | 33.3% | 53.8% | 60% |
| Breakpunten Benut | 0% | 20.4% | 22.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.5% | 37.7% | 38.3% |
| Service Behouden % | 123.4% | 107.7% | 170.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 45.7% | 47.8% | 48.1% |
| Statistiek | Hardcourt (11) | Gravel (16) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 66.8% | 66.7% |
| 1e Service Gewonnen | 63% | 60.3% |
| 2e Service Gewonnen | 42.7% | 51.7% |
| Aces / Wedstrijd | 3.1 | 2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.5 | 2.4 |
| Breakpunten Gered | 53.8% | 100% |
| Breakpunten Benut | 20.4% | 30.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.7% | 40.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 66.7% |
| 1e Service Gewonnen | 62.5% |
| 2e Service Gewonnen | 44.5% |
| Aces / Wedstrijd | 2.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.9 |
| Breakpunten Gered | 60% |
| Breakpunten Benut | 22.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.3% |
| Service Behouden % | 170.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 48.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 66.8% |
| 1e Service Gewonnen | 63% |
| 2e Service Gewonnen | 42.7% |
| Aces / Wedstrijd | 3.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 53.8% |
| Breakpunten Benut | 20.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.7% |
| Service Behouden % | 107.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 47.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 75.3% |
| 1e Service Gewonnen | 63.8% |
| 2e Service Gewonnen | 26.3% |
| Aces / Wedstrijd | 3.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.9 |
| Breakpunten Gered | 33.3% |
| Breakpunten Benut | 0% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.5% |
| Service Behouden % | 123.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 45.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 66.8% |
| 1e Service Gewonnen | 63% |
| 2e Service Gewonnen | 42.7% |
| Aces / Wedstrijd | 3.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.5 |
| Breakpunten Gered | 53.8% |
| Breakpunten Benut | 20.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 66.7% |
| 1e Service Gewonnen | 60.3% |
| 2e Service Gewonnen | 51.7% |
| Aces / Wedstrijd | 2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.4 |
| Breakpunten Gered | 100% |
| Breakpunten Benut | 30.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.5% |