Alec Beckley Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:55 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
655 377 |
2 |
2.8/10 | |
09:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 463 |
O20.5 |
7.2/10 | |
08:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.9/10 | |
08:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 | |
09:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
7/10 | |
10:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:20 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 467 |
O20.5 |
8.1/10 | |
09:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
11:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
U22.5 |
3.1/10 | |
09:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.1/10 | |
09:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
1.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 362 |
O20.5 |
5.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:35 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.4/10 |
Over Alec Beckley – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Alec Beckley is een 24-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 731e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 14 wedstrijden van Alec Beckley geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 64.3% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (61) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 61.3% | 63.7% |
| 1e Service Gewonnen | - | 68.4% | 70.8% |
| 2e Service Gewonnen | - | 47.8% | 53.8% |
| Aces / Wedstrijd | 2.4 | 2.6 | 2.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.2 | 2 | 2.2 |
| Breakpunten Gered | - | 71.9% | 65.9% |
| Breakpunten Benut | - | 26.4% | 36.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.7% | 42% | 43.1% |
| Service Behouden % | - | 244.2% | 138.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 107.5% | 83.7% | 68.1% |
| Statistiek | Hardcourt (20) | Gravel (30) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 67.6% | 59.2% |
| 1e Service Gewonnen | 78.9% | 67.8% |
| 2e Service Gewonnen | 50.7% | 49.4% |
| Aces / Wedstrijd | 2.9 | 1.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.8 | 2.6 |
| Breakpunten Gered | 44.4% | 64.9% |
| Breakpunten Benut | 28.2% | 31% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.9% | 38.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63.7% |
| 1e Service Gewonnen | 70.8% |
| 2e Service Gewonnen | 53.8% |
| Aces / Wedstrijd | 2.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.2 |
| Breakpunten Gered | 65.9% |
| Breakpunten Benut | 36.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.1% |
| Service Behouden % | 138.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 68.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.3% |
| 1e Service Gewonnen | 68.4% |
| 2e Service Gewonnen | 47.8% |
| Aces / Wedstrijd | 2.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 71.9% |
| Breakpunten Benut | 26.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 42% |
| Service Behouden % | 244.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 83.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 2.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.2 |
| Returnpunten Gewonnen | 44.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 107.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.6% |
| 1e Service Gewonnen | 78.9% |
| 2e Service Gewonnen | 50.7% |
| Aces / Wedstrijd | 2.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.8 |
| Breakpunten Gered | 44.4% |
| Breakpunten Benut | 28.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59.2% |
| 1e Service Gewonnen | 67.8% |
| 2e Service Gewonnen | 49.4% |
| Aces / Wedstrijd | 1.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.6 |
| Breakpunten Gered | 64.9% |
| Breakpunten Benut | 31% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.8% |