Alexander Ritschard Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 625 |
O19.5 |
5.3/10 | |
13:10 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
732 566 |
O20.5 |
7/10 | |
10:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
464 646 |
2 |
6.3/10 | |
12:45 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
7.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:20 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 562 |
O18.5 |
6.3/10 | |
10:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
O17.5 |
9.7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.2/10 |
Over Alexander Ritschard – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Alexander Ritschard is een 31-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 496e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 7 wedstrijden van Alexander Ritschard geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 71.4% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (24) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 58.1% | 59.2% | 58.2% |
| 1e Service Gewonnen | 69.9% | 70.2% | 69.7% |
| 2e Service Gewonnen | 52.9% | 51.8% | 50.3% |
| Aces / Wedstrijd | 3.4 | 3.1 | 3.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.9 | 4.2 | 4 |
| Breakpunten Gered | 61.6% | 63.1% | 63.9% |
| Breakpunten Benut | 30.2% | 34.3% | 31.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.8% | 43.5% | 42.7% |
| Service Behouden % | 62.8% | 62.7% | 61.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.1% | 52.9% | 52.1% |
| Statistiek | Hardcourt (7) | Gravel (17) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 54.5% | 59.6% |
| 1e Service Gewonnen | 74.3% | 68.1% |
| 2e Service Gewonnen | 53.9% | 48.8% |
| Aces / Wedstrijd | 3.4 | 3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.3 | 3.8 |
| Breakpunten Gered | 61% | 64.8% |
| Breakpunten Benut | 30.5% | 32.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.1% | 43% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.2% |
| 1e Service Gewonnen | 69.7% |
| 2e Service Gewonnen | 50.3% |
| Aces / Wedstrijd | 3.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4 |
| Breakpunten Gered | 63.9% |
| Breakpunten Benut | 31.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.7% |
| Service Behouden % | 61.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59.2% |
| 1e Service Gewonnen | 70.2% |
| 2e Service Gewonnen | 51.8% |
| Aces / Wedstrijd | 3.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.2 |
| Breakpunten Gered | 63.1% |
| Breakpunten Benut | 34.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.5% |
| Service Behouden % | 62.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.1% |
| 1e Service Gewonnen | 69.9% |
| 2e Service Gewonnen | 52.9% |
| Aces / Wedstrijd | 3.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.9 |
| Breakpunten Gered | 61.6% |
| Breakpunten Benut | 30.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.8% |
| Service Behouden % | 62.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 54.5% |
| 1e Service Gewonnen | 74.3% |
| 2e Service Gewonnen | 53.9% |
| Aces / Wedstrijd | 3.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.3 |
| Breakpunten Gered | 61% |
| Breakpunten Benut | 30.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59.6% |
| 1e Service Gewonnen | 68.1% |
| 2e Service Gewonnen | 48.8% |
| Aces / Wedstrijd | 3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.8 |
| Breakpunten Gered | 64.8% |
| Breakpunten Benut | 32.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 43% |