Alexandra Vagramov Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#610
Leeftijd24
Recente Vorm
W
L
L
L
L
9
Geanalyseerde Wedstrijden
44.4%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:04 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
362 636 |
O19.5 |
5.7/10 | |
17:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 625 |
O19.5 |
6.8/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
644 466 |
O20.5 |
8.1/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.8/10 | |
15:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
164 636 |
O19.5 |
3.7/10 | |
14:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
362 636 |
2 |
8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.2/10 | |
17:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.8/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
1.6/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
166 637 |
|
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Alexandra Vagramov – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Alexandra Vagramov is een 24-jarige professionele tennisser. Ons AI-algoritme heeft 9 wedstrijden van Alexandra Vagramov geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 44.4% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (43) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | - | 69.2% |
| 1e Service Gewonnen | - | - | 65% |
| 2e Service Gewonnen | - | - | 45.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1 | 1.7 | 1.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.4 | 5.7 | 6 |
| Breakpunten Gered | - | - | 52.6% |
| Breakpunten Benut | - | - | 44.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.4% | 42.4% | 44.1% |
| Service Behouden % | - | - | 234.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 100.9% | 100.9% | 75.8% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (30) | Gravel (13) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 69.2% | - |
| 1e Service Gewonnen | 65% | - |
| 2e Service Gewonnen | 45.3% | - |
| Aces / Wedstrijd | 1.8 | 1.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6 | 6.1 |
| Breakpunten Gered | 52.6% | - |
| Breakpunten Benut | 44.8% | - |
| Returnpunten Gewonnen | 45.9% | 40.1% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (43)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 69.2% |
| 1e Service Gewonnen | 65% |
| 2e Service Gewonnen | 45.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6 |
| Breakpunten Gered | 52.6% |
| Breakpunten Benut | 44.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.1% |
| Service Behouden % | 234.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 75.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.7 |
| Returnpunten Gewonnen | 42.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 100.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.4 |
| Returnpunten Gewonnen | 42.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 100.9% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (30)
Gravel (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 69.2% |
| 1e Service Gewonnen | 65% |
| 2e Service Gewonnen | 45.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6 |
| Breakpunten Gered | 52.6% |
| Breakpunten Benut | 44.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.1 |
| Returnpunten Gewonnen | 40.1% |