Andreea Prisacariu Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:07 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 642 |
O20.5 |
6.2/10 | |
10:36 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
621 466 |
O20.5 |
4.6/10 | |
09:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
166 634 |
O19.5 |
5.7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:42 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
756 572 |
O20.5 |
7.8/10 | |
13:24 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
166 633 |
O20.5 |
4.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 632 |
1 |
4.6/10 | |
10:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 635 |
1 |
8/10 | |
10:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
6.1/10 | |
12:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
10/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
656 273 |
O20.5 |
6.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
165 627 |
O20.5 |
5.6/10 | |
07:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
621 466 |
2 |
8/10 | |
07:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 721 |
O20.5 |
5.8/10 | |
08:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 460 |
1 |
8.3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 067 |
O20.5 |
5.6/10 | |
07:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 721 |
1 |
8.3/10 |
Over Andreea Prisacariu – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Andreea Prisacariu is een 25-jarige professionele tennisser. Ons AI-algoritme heeft 16 wedstrijden van Andreea Prisacariu geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 62.5% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (45) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | - | 82.4% |
| 1e Service Gewonnen | - | - | 50% |
| 2e Service Gewonnen | - | - | 33.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1 | 0.8 | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.9 | 3.8 | 4 |
| Breakpunten Gered | - | - | 0% |
| Breakpunten Benut | - | - | 33.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.8% | 40.8% | 40.6% |
| Service Behouden % | - | - | 6035.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 96.4% | 96.4% | 93.5% |
| Statistiek | Hardcourt (8) | Gravel (36) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 82.4% |
| 1e Service Gewonnen | - | 50% |
| 2e Service Gewonnen | - | 33.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 | 0.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4 | 3.9 |
| Breakpunten Gered | - | 0% |
| Breakpunten Benut | - | 33.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.6% | 38% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 82.4% |
| 1e Service Gewonnen | 50% |
| 2e Service Gewonnen | 33.3% |
| Aces / Wedstrijd | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4 |
| Breakpunten Gered | 0% |
| Breakpunten Benut | 33.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.6% |
| Service Behouden % | 6035.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 93.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.8 |
| Returnpunten Gewonnen | 40.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 96.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.9 |
| Returnpunten Gewonnen | 40.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 96.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4 |
| Returnpunten Gewonnen | 41.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 82.4% |
| 1e Service Gewonnen | 50% |
| 2e Service Gewonnen | 33.3% |
| Aces / Wedstrijd | 0.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.9 |
| Breakpunten Gered | 0% |
| Breakpunten Benut | 33.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 38% |