Andres Santamarta Roig Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 466 |
2 |
8/10 | |
13:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 364 |
O18.5 |
6.6/10 | |
11:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
2.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U27.5 |
9.1/10 | |
18:40 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
|
Over Andres Santamarta Roig – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Andres Santamarta Roig is een 18-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 674e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 4 wedstrijden van Andres Santamarta Roig geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 75% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (27) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 64.4% | 64% | 65.9% |
| 1e Service Gewonnen | 59.2% | 63.1% | 65.4% |
| 2e Service Gewonnen | 48.9% | 51.4% | 50.3% |
| Aces / Wedstrijd | 0.5 | 0.8 | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.9 | 3.1 | 3 |
| Breakpunten Gered | 61.1% | 60% | 66% |
| Breakpunten Benut | 33.3% | 26% | 22.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.6% | 38.5% | 40.6% |
| Service Behouden % | 79.5% | 106.5% | 88.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.3% | 48.6% | 50.8% |
| Statistiek | Gravel (27) |
|---|---|
| Eerste Service % | 65.9% |
| 1e Service Gewonnen | 65.4% |
| 2e Service Gewonnen | 50.3% |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 66% |
| Breakpunten Benut | 22.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 65.9% |
| 1e Service Gewonnen | 65.4% |
| 2e Service Gewonnen | 50.3% |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 66% |
| Breakpunten Benut | 22.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.6% |
| Service Behouden % | 88.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 64% |
| 1e Service Gewonnen | 63.1% |
| 2e Service Gewonnen | 51.4% |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.1 |
| Breakpunten Gered | 60% |
| Breakpunten Benut | 26% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.5% |
| Service Behouden % | 106.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 48.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 64.4% |
| 1e Service Gewonnen | 59.2% |
| 2e Service Gewonnen | 48.9% |
| Aces / Wedstrijd | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.9 |
| Breakpunten Gered | 61.1% |
| Breakpunten Benut | 33.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.6% |
| Service Behouden % | 79.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 65.9% |
| 1e Service Gewonnen | 65.4% |
| 2e Service Gewonnen | 50.3% |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 66% |
| Breakpunten Benut | 22.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.6% |