Aryan Shah Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#414
Leeftijd19
Lengte5'8"
Gewicht172 lb
HandRechts
Recente Vorm
L
L
L
L
W
4
Geanalyseerde Wedstrijden
75%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.7/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 724 |
1 |
5.4/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
276 653 |
O21.5 |
5.6/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:50 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
663 736 |
2 |
6.1/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
|
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 367 |
|
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Aryan Shah – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Aryan Shah is een 19-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 414e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 4 wedstrijden van Aryan Shah geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 75% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (36) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 55.5% | 54.2% | 54.5% |
| 1e Service Gewonnen | 69.8% | 69.9% | 70.3% |
| 2e Service Gewonnen | 49.8% | 51.5% | 52.8% |
| Aces / Wedstrijd | 3.6 | 3.7 | 3.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5 | 4.3 | 3.6 |
| Breakpunten Gered | 56.3% | 53.2% | 55.3% |
| Breakpunten Benut | 17.8% | 18% | 16.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 33.7% | 34% | 35.4% |
| Service Behouden % | 65.3% | 63.6% | 75.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 47.4% | 47.3% | 48.3% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (26) | Gravel (10) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 54.7% | 53.3% |
| 1e Service Gewonnen | 71.6% | 58.4% |
| 2e Service Gewonnen | 53.7% | 44.9% |
| Aces / Wedstrijd | 4.1 | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.8 | 2.9 |
| Breakpunten Gered | 57.1% | 48.1% |
| Breakpunten Benut | 16.4% | 14.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 35.8% | 32.8% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (36)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 54.5% |
| 1e Service Gewonnen | 70.3% |
| 2e Service Gewonnen | 52.8% |
| Aces / Wedstrijd | 3.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.6 |
| Breakpunten Gered | 55.3% |
| Breakpunten Benut | 16.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 35.4% |
| Service Behouden % | 75.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 54.2% |
| 1e Service Gewonnen | 69.9% |
| 2e Service Gewonnen | 51.5% |
| Aces / Wedstrijd | 3.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.3 |
| Breakpunten Gered | 53.2% |
| Breakpunten Benut | 18% |
| Returnpunten Gewonnen | 34% |
| Service Behouden % | 63.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 55.5% |
| 1e Service Gewonnen | 69.8% |
| 2e Service Gewonnen | 49.8% |
| Aces / Wedstrijd | 3.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5 |
| Breakpunten Gered | 56.3% |
| Breakpunten Benut | 17.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 33.7% |
| Service Behouden % | 65.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 47.4% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (26)
Gravel (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 54.7% |
| 1e Service Gewonnen | 71.6% |
| 2e Service Gewonnen | 53.7% |
| Aces / Wedstrijd | 4.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.8 |
| Breakpunten Gered | 57.1% |
| Breakpunten Benut | 16.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 35.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 53.3% |
| 1e Service Gewonnen | 58.4% |
| 2e Service Gewonnen | 44.9% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.9 |
| Breakpunten Gered | 48.1% |
| Breakpunten Benut | 14.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 32.8% |