Avery Nguyen Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
L
1
Geanalyseerde Wedstrijden
100%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 166 |
2 |
2.3/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Avery Nguyen – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Avery Nguyen Ons AI-algoritme heeft 1 wedstrijden van Avery Nguyen geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 100% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (11) | Laatste 52 Weken (11) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 53.6% | 53.6% | 53.6% |
| 1e Service Gewonnen | 61.4% | 61.4% | 61.4% |
| 2e Service Gewonnen | 42.1% | 42.1% | 42.1% |
| Aces / Wedstrijd | 0.5 | 0.5 | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5 | 5.2 | 5.2 |
| Breakpunten Gered | 40.6% | 40.6% | 40.6% |
| Breakpunten Benut | 51.3% | 51.3% | 51.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.1% | 48.1% | 48.1% |
| Service Behouden % | 74.7% | 74.7% | 74.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 59.1% | 59.1% | 59.1% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (9) | Gravel (2) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 53.6% | - |
| 1e Service Gewonnen | 61.4% | - |
| 2e Service Gewonnen | 42.1% | - |
| Aces / Wedstrijd | 0.6 | 0 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.3 | 4.5 |
| Breakpunten Gered | 40.6% | - |
| Breakpunten Benut | 51.3% | - |
| Returnpunten Gewonnen | 49.4% | 45.7% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (11)
Laatste 20 (11)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 53.6% |
| 1e Service Gewonnen | 61.4% |
| 2e Service Gewonnen | 42.1% |
| Aces / Wedstrijd | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.2 |
| Breakpunten Gered | 40.6% |
| Breakpunten Benut | 51.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.1% |
| Service Behouden % | 74.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 53.6% |
| 1e Service Gewonnen | 61.4% |
| 2e Service Gewonnen | 42.1% |
| Aces / Wedstrijd | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.2 |
| Breakpunten Gered | 40.6% |
| Breakpunten Benut | 51.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.1% |
| Service Behouden % | 74.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 53.6% |
| 1e Service Gewonnen | 61.4% |
| 2e Service Gewonnen | 42.1% |
| Aces / Wedstrijd | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5 |
| Breakpunten Gered | 40.6% |
| Breakpunten Benut | 51.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.1% |
| Service Behouden % | 74.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 59.1% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (9)
Gravel (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 53.6% |
| 1e Service Gewonnen | 61.4% |
| 2e Service Gewonnen | 42.1% |
| Aces / Wedstrijd | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.3 |
| Breakpunten Gered | 40.6% |
| Breakpunten Benut | 51.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.5 |
| Returnpunten Gewonnen | 45.7% |